Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace. SD -...

Samsung Galaxy Ace. SD - kártya, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve van Samsung galaxy ace telefonom. Eddig minden jól ment, bármilyen programot tudtam rá telepíteni gondtalanul, mostpedig semmit sem tudok letölteni play áruházról, pedig még van hely a telefon memóriában és az SD kártyán is ugyan úgy. (Telo: 162MB/181MB SD card: 1,71GB/1,84GB foglalt terület) És bár nem sok a szabad hely, de az 1-2 MB-s programokat sem telepíti a telefon. pontosan ezt írja ki a letöltés elvégeztével: " Nem sikerült a telepítés USB - háttértáron vagy SD kártyán" Most akkor az SD kártyámmal van valami gond vagy a telefonnal? Gyors segítséget szeretnék, mert ez már vagy 3 hete így megy. :(
2012. nov. 30. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kétéves az ACE, még így nem jártam, de hallottam ilyenről. Nem valami Noname kártyád van? Mindenképpen megér egy próbát egy új, márkásabb kártyával, én ezzel kezdeném. Nem hiszem hogy a telefon rossz, még a ROM is besokalhatott, esetleg egy ROM csere valami jobbra. Én most cyanogenmod 7.2, Xperion V4-et használok, atomstabil, a belső memóriát az SD EXT partíció segítségével bővíti akár 1 GB-ra.
2012. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából, ha USB-n összekötöm a PC-vel a telefont tudok képeket, zenéket is tenni a telefonomra.. csak marketről nem enged semmit.. Kingston memóriakártyám van 3-4 éve, több pendriveom is ugyan ezt a márkát képviseli ezért nem hinném, hogy azzal van a gond :( az utóbbi meglehet.. de majd még szórakozok vele egy kicsit hátha én voltam olyan hülye hogy elállítottam valamit.
2012. dec. 1. 22:22
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Ma viszem vissza cseréltetni a múlt héten vett Kingston 16GB kártyámat. Kártyaolvasón át enged rátölteni, törölni, formázni, de második-harmadik olvasásra már nincs meg a fájl. Próbából ráformáztam 3 külön partíciót, második beolvasásra már csak 2 volt meg belőle. A telefonom minden második-harmadik indításra kiírta hogy sérült kártya. Nem kell ezen problémázni, a kártyák Kingstonnál élettartam-garanciásak, vissza kell vinni, azonnal cserélik.
2012. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!