Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 820 velemenyek?

Lumia 820 velemenyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész jó teló! Gyors WP8-as op.rendszer, igen masszív hardver, levehető hátlap, bővíthető memória 32 GB-ig, full HD kamera, egy viszonylag szép, jó felbontású kijelző! Kell ennél több? :)
2012. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és még ingyen GPS, illetve Nokia Városnéző alkalmazás és még sok finomság! :)
2012. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ma delutan meg is vettem :D Szuper kis telefon :)
2012. dec. 6. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én jövő hónapban a szülinapomra 920-ast akarom megvenni, már alig várom! De ez a 820-as is egy baromi jó teló szerintem! :)
2012. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 920 az egy 'kicsit' durvabb :D En csak szerettem volna kiprobalni a WP8-at, eddig bejon. Sok mindent kijavitottak ami a WP7-ben nem tetszett. Holnap adom is el a Galaxy S3-amat, csak a Note 2-t tartom meg.
2012. dec. 6. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy kicsit durvább, hardveresen mondjuk nem sokkal, de az a teló ilyen MUST HAVE kategória számomra! :D Amúgy meg le az SGS 3-al, sokkal jobb a Lumia 820, meg a 920! :D
2012. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lassan kezdem megbanni hogy megvettem... Szerintem egy hibas darabot fogtam ki, eddig ketszer ugy behalt hogy csak az akksi ki-be oldotta meg a problemat. Ezen kivul eleg gyakran elveszti a halozatot is :( Remelem kicsereleik es nem kell varnom a szervizelesre.
2012. dec. 8. 12:05
 8/8 t-34 ***** válasza:
Persze hogy kicserélik, Nekem olyan hibám volt hogy elsötétült a kijelző hívásnál és ne mjött vissza automatikussan. becsatogtam szervizbe nagyon kemény 12 napot kellet várnom :D de úgy hogy teljesen kicseréltek újra minden alkatrészt. plusz kaptam ingyen foliát kijelzőre. ami boltba vagy 1500 ft. XD De szerintem ne parázz. minden telefonba vannak hibás db ok. főleg manapság annyi minden eltud romlani.
2014. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!