Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti elítélitek azt ha...

Anyukák! Ti elítélitek azt ha egy anya a babájának turkálóból vagy vateráról (vagy bárhonnan ahol használt ruhák vannak) vásárol?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég érdekes megjegyzéseket tett miután megtudta,hogy az én 6 hós fiamon nem minden új.

Mert persze az övén igen.

Hát én nem szégyellem,mert egyrészt hamar kinő még most mindent,másrészt az őszintét megmondva nem mindig volna egy-egy szettért vagy ruháért 5000-7000-10000 ezer forintom.

Ti hogy gondoljátok ezt?


2012. máj. 28. 20:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
barátkozz normális emberekkel ;) !
2012. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond sincsen!!!!!Sőt!!!Miért lenne baj? Nekem nincs gyerekem de én onnan fogom venni, söt unokatesomnak aki 7éves amiota megszületett onnan vesszük! Mosd ki alaposan és ennyi :))))))
2012. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepődtem ezen a kérdésen.Szerintem,aki ezt elítéli ostoba.Az én fiam 3 hónapos és kb. 2-3 ruháját vettem boltból.Az összes többi turis vagy Vaterás vagy Ruhafalvás.Viszont arra mindig odafigyelek,hogy minőségi holmijai legyenek,akár honnan veszek neki használt ruhát;mivel azok annyira jó minőségűek,hogy több gyermeket is kiszolgálnak és meg sem látszik rajtuk.Arról meg nem is beszélve,hogy nem jön ugyan az a kis kabát velünk szembe az utcán egy másik gyerkőcön.

NEM is szabad szégyellned!!!Tényleg annyira hamar nőnek,hogy nincs is idő elkopnia a ruháknak.

2012. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtat veszek mindig. Ő ezt csak "lenézésből" mondta. Nekem sincs több ezer forintom EGY DARAB ruhára.
2012. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokkal foglalkozz, főleg ne ilyen barátnővel! Mi az elejétől kezdve turkálóból, és bababörzéről vesszük a ruhákat. Kimossuk és annyi.
2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
ja semmi gond
2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
szia! Szoktam turiból is vásárolnipl: a Hádában,használtat a lényeg hogy szép legyen,kényelmes.Mert sok jó minőségű alig használt ruha van,meg gyorsan nő.De szoktam venni újat Scamp ruhát a H&Mben,C&Aban stb.Nem ítélem el abszolút,szerintem az a lényeg,hogy a gyereken tiszta ruha legyen és hogy legyen ruha.Mondjuk nagyon összeválogatom,hogy összeillő ruhákban legyen a kisfiam,de ez csak ilyen szokás :)
2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Én mondjuk sose vásárolok turkálóba, be se mennék oda. Viszont ezt abszolút elfogadom és megértem. Annak mi értelme van hogy egy babára vesznek 10e-ért egy Nike cipőt ami két hét után kicsi?


most neked van igazad


viszont utána adni kell gyerekre

2012. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én megtehetném, hogy gond nélkül kifizessek x-sok ezer ft-ot egyetlen darab gyerekruháért- de minek, ha ugyanazt olcsóbban is megvehetem? Szép állapotú, kimosom, kivasalom, senki meg nem mondja, hogy nem katalógusdarab. Vagy minek, csak hogy két hónap alatt kinője,v agy ne engedje mbe a homokozóba, mert úristen mi lesz a méregdrága kollekciósruhájával...?

Úgyhogy én is sokat turizom és vaterázom, és tök jó egyedi darabokat is ki szoktam fogni, nagyon is igényesen van öltöztetve a gyerekem.

Örökölni is szoktunk, és én is továbbadom a kinőtt holmikat a családban másnak. Sztem ebben semmi kivetnivaló nincs, én is úgy nőttem fel, hogy egy csomó ruhát örököltem a 2 unokanővéremtől.


Nem szégyenlem. És nem érdekel, más mit gondol arról, hogy hogyan/honnan öltöztetem a gyerekemet.

Tiszta, rendes, nem szakadt, nem dzsuvás. Innentől tökmindegy hány ft-os holmiban van szerintem.

Aki meg ilyeneken agyal, hogy bezzeg a másik mibe öltözteti ,az sztem h*lye. Ne törődj vele!

:)

2012. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Sókristály ***** válasza:

Miért kellene ezt elítélni? Annyi értelmesebb dologra el lehet költeni a pénzt. Szinte mindent Börzén, Vaterán szoktam megvenni, és nagyon jó cuccok. Sőt általában jobb minőségűek, mint amit a helyi butikban lehet kapni.

Nálunk a babaruhák továbbadása is nagy divat. Keresztlányomék nagyon jól állnak anyagilag, mégis szívesen fogadták mindig a kinőtt gyerekruhákat.

2012. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!