Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonnak van értelme...

Okostelefonnak van értelme mobilinternet előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, bár tény, hogy nem lehet minden funkcióját kihasználni úgy. Ha olyan appokat töltesz le, amiknek nincs szüksége internetre, akkor ki lehet hozni belőle jó dolgokat.
2012. dec. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnád így teljesen kihasználni. meg a mobilnet előfizetés nem drága T-mobilnál a legkisebb 600 ft havonta ami szerintem nem pénz érte, ha meg van wifi a közeledbe úgy is fogod tudni úgy használni a neted de sosem tudhatod mikor hol lesz wifi ezért jó rá a mobilnet ha úgyvan akkor is tudd használni.
2012. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mikey1988 ***** válasza:
Én nekem már lassan egy éve van okos-telefonom, de nincs rajta mobilinternet. Nekem elég, ha otthon a WiFi-t tudom használni - meg a város és az egyetem néhány pontján is van WiFi pontok.
2012. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van, de teljesen csak internettel tudod kihasználni.


Mire szeretnéd használni? Böngészés, hírek, chat, facebook, időjárás, és sok alkalmazás is netet igényel.


Mire tudod net nélkül használni?

Offline alkalmazások

Játékok (de sok már igényli az internetet)

Zene és videólejátszás

Navigáció

Dokumentumok olvasása, szerkesztése

E-book olvasás


Ezekért szerintem felesleges okostelefon, ezek nagy részét egy feature phone is tudja.


Mint már írták, érdemes egy alap mobilinternet csomag már olcsón megrendelhető.


[link]

600 Ft/hó

(Akciós időszaki díj kétszer 30 napon át 90 Ft)

2012. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mikey1988 ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy például az e-book olvasás, a dokumentumok és PDF fájlok megjelenítése végett is inkább okosat érdemes venni, mert mostanság az érintőképernyős nem okos telefonok, amik ezeket tudják, nem nagyon szoktak jól működni és inkább csak a baj van velük.
2012. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mikey1988 ***** válasza:
Amúgy egy Opera Mini által lekicsinyített weboldal 32 kbit/sec esetén hány másodperc alatt töltődik be!?
2012. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!