Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U tulajdonosok...

Sony Xperia U tulajdonosok segítség?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az az átlátszó sáv az ragasztva van, vagy csavarozva is, mert félek, hogy egyszer csak leesik. Mert észre vettem, hogy ahol a képernyő alsó része találkozik a fehér sávval ott befér egy papírlap. Mert abba a kis résbe bele ment a kosz és papírlappal szedtem ki. És lehet, hogy csak én látom úgy, mert még féltem, de mintha a rés nem lett volna ott. Nektek is ilyen? [link]

2012. dec. 29. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem U-m van alaposan átnéztem de én nem látok semmi rést még papírlap sem fér be kizárt hogy leessen, amikor lecseréltem az alját fél órát b*szakodtam mire letudtam szedni szal jól rögzítve van:S A tiéd valószínű hibás én a helyedben vissza vinném mert így nem okés hogy bármikor leeshet:/
2012. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdezö:


Te 5 percenként cseréled?

2012. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem a kupakra gondolok. hanem az átlátszó sávra.
2012. dec. 29. 23:46
 4/12 anonim ***** válasza:

Azok valszeg a google áruházból töltöttek le ezt-azt...


De, lehet, hogy rootolt a telójuk.

2012. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen rés azon a részen
2012. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem tudtok képet csinálni róla? mert nekem ott a képernyő alatt és az átlátszó sáv között van egy kis rés. ami közé még egy papírlap is belefér.
2012. dec. 30. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen ilyen rés.
2012. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor valószínűleg csak nekem van? de nem lehet hogy csak nekem.
2012. dec. 30. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak neked...
2012. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg mások használják a telójukat amire való és nem ilyen xarságokkal foglalkoznak...
2012. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!