Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? ZTE...

Melyiket vegyem meg? ZTE Blade 3 vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánljátok? és miért?

Játékokra,filmekre,nettezésre,zene halgatásra használnám!



2013. jan. 2. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Alcatel, erősebb a hardver
2013. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont eleg rosz a szoftvere, ajanlatos beszerezned egy custom romozashoz erto ismerost. Tenyleg jobb a hardwer de kettobol ketto ismerosom panaszkodik hogy tulzsufolt es szagatnak a jatekok
2013. jan. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nos... én a blade III melett vagyok (arról is írok),de ha te egy nagyon facebookos,twitteres,myspace-es közösségi arc vagy,akkor beszélhetünk az alchatelről. Mivel én egy nagy játékos ember vagyok,ezért nekem a blade III-at ajánlották (vagyis hozzávetőleg elfut rajta az aphalt 7, NFS most wanted,úgy,hogy megy egy élő háttér és rátettem a touchwizt). Talán ha belegondolok,akkor a blade gyengepontja a kamera...de az &@**&@*.
2013. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlo cipőben vagyok,nem tudok dönteni..viszont nekem még a két teló mellett szerepel a Huawei Ascend G300!Telenorban dolgozó ismerösöm(menedzser) a Huaweit ajánlottan,bátyám zte Bladet!Szóval nehéz a választás:D
2013. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!