Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Alcatel Ot S...

Melyiket vegyem? Alcatel Ot S vagy ZTE Blade 3 vagy Nokia lumia 610?

Figyelt kérdés

Zte blade-em van jó kis telefon bevált.De 2 éves, és már kevés.Húzva is csak 748Mhz.

Az alcatel hardvere kecsegtető de a kollégám kapott egyet a cégtől igaz az csak Ot C, de 3 hét alatt 3X vitte vissza,mert egyszer elment a kép aztán a másodiknak kiesett a képernyője. :)

Nokia stabilnak tűnik,bent van minden de az elején az a lencsés menü zavar engem.

Szóval nem tudom.Ha az Alcatel Ot S-ről tudnám, hogy strapa az lenne a nyerő.

Mi a véleményetek?



2013. jan. 7. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

lumia 610 nem is egy kategória a blade3-al, és a ot 995-el (telenornál Telenor ot s)

Nekem ot995-öm van, teljesen megvagyok vele elégedve, a kamerát leszámítva, mert az elég sz@r.

De azon kívül nincs semmi bajom vele, eddig nem kellett szervizbe vinni se (gyorsan le is kopogom)

2013. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alcatel ,ZTE közül válassz, lumia nálam simán sztornó lenne, mivel windows phone, és csomó alkalmazás ami androidon ingyenes, ott fizetős ...
2013. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Berti_92 ***** válasza:

Nokia valóban kilőve.

Nekem is Bladem volt jó sokáig :P Azért szavznék a Blade3-ra, mert jóval újabb, majd' egy évvel, és icipicit erősebb. De az Alcatellel is szemeztem még nyáron, nincs baj azzal sem.

Plusz ha fórumon voltál, sok ismerős arccal találkozhatsz a Blade3 nál is, mivel többen erre váltottak, szóval van erős fórum, és jönnek ehhez is a Romok majd :P

2013. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!