Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom ezt kiiktatni az...

Hogy tudom ezt kiiktatni az okoszelefonbol, mert mindjart felrobbanok!?

Figyelt kérdés
Vaterázok telon es ha google-ba ha siman a fejlecbe irom be hogy vatera.hu mindig ugy hozza be hogy www.m.vatera.hu vagyis beadja a mobilra tervezett fos verziot ami 2Forint 50 Fillért nem ér.Egy csomo fontos opciot es kiirast nem mztat.Egyszer mar valahogy sikerult behoznom az eredeti vaterat,le is mentettem konyvjelzobe,de szervizbe volt a telom ma es minden eltunt rola.
2013. jan. 10. 17:49
 1/3 Mikey1988 ***** válasza:
Állítsd át a User Agent-tet! Vagyis hitesd el a szerverrel, hogy te nem egy mobilt használsz, hanem egy normál számítógépet. Az, hogy a User Agent beállítása hol van, az böngésző-függő, de általában a beállításoknál kell keresni. User Agent-nek meg azt kell megadni, hogy melyik legyen az a böngésző, amit a mobilod elküld, hogy használsz, és ha nem mobilos böngészőt adsz meg, akkor a nem mobilos verzió fog megjelenni a kijelzőn is!
2013. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Böngésző beállításaiban egyszerűen csak beállítod, hogy a meglátogatott weblapok asztali verzióit jelenítse meg, mert ez alapból mobil verzióra van állítva.


Általában a Menü (három csík) gombbal jön elő a beállítási lehetőség. Legalábbis ha az alap böngészőt használod és Androidos készülékről van szó.

2013. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd le a playe-ről a vatera app-ot. Sokkal egyszerűbb lesz vaterázni.
2013. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!