Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha szeretnék egy...

Szerintetek ha szeretnék egy új telefont legfőképpen játék céljából, akkor milyet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A sony-k, meg a samsungok nem tetszenek, és fontos, hogy ingyenesek legyenek a játékok! ost egy Nokia 5230-am van, amin még a Bubble Blast is akad. Olyan játékokra gondoltam, mint pl. minecraft mobilos verzió, boost2, bubble blast, fruit ninja, meg van még 2-3, amiknek nem tudom a nevét(az egyikben egy dinót kell megfürdetni, egy másikban meg kockákat kell összekötni, afféle logikai játék). Árral kapcsolatban meg nincs ötletem, hogy mennyiért érné meg venni. Ja és szeretnék viszonylag nagy, de nem túl nagy képernyős telefont, a játékok miatt. Vagy talán jobban járnék egy tablettal? Nincs ötletem. Ja és T-Mobilos vagyok.

2013. jan. 17. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én csak a Samsung-ot tudom ajánlani! Minden játék gond nélkül fog futni rajta! Nekem mindig Samsung-om volt, teleraktam játékkal, képpel, videóval, semmi baja nem volt. De ha mondjuk olcsóbbat akarsz, nem kell feltétlenül az S vagy a Note szériából venni, mert azok drágák. Ott van az A széria, amit nagyon ajánlok. Nem nekem volt olyanom, hanem az unokahúgomnak, aki az egész tárhelyet telepakolta játékokkal, és mindegyik fut rajta. De amúgy ha tényleg csak a játék lenne a lényeg, én Samsung tabletet ajánlok, baromi jók. Ém is a telefonomon csak telefonálok és chatelek, minden már a tabletemen:)
2020. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dejó, most látom, hogy ez egy 2013-mas kérdés. Bocsi. XD
2020. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!