Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T- mobilnál mi az hogy Domino...

T- mobilnál mi az hogy Domino előfizetés?

Figyelt kérdés
Végig mentem a megrendelésen az oldalon, mert a webshopban szeretnék vásárolni. máskor is itt rendeletem a telomat kb. 3 éve, de nem emlékszem ilyenre. tuttommal egy t mobile készülék vagy sima előfizetéses, vagy dominokártyás. akkor most mi van? kiválasztom hogy dominokártyás, aztán a végén valahol azt írja hogy a Domino előfizetésem???? nem értem. mnit jelent ez?
2013. febr. 1. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
a domino a sima feltöltőkártyás opció.
2013. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dominokártyás = domino előfizetés
2013. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszi,de akkor miért írja a domino kifelyezés után hogy előfizetés? miért nem simán csak Domino. félek hogy megkötök egy előfizetést. miközben nem szeretnék. akkor ez csak sima kártyás?
2013. febr. 1. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:

A Domino előfizetés a hétköznapi nyelven feltöltőkártyásként ismert opció.

Ez a hivatalos neve hiszen ez is előfizetés-ugyanúgy szerződést is kötsz a szolgáltatóval-csak ez előrefizetős(pre paid) míg a hétköznapi nyelvben havidíjas opció az utólag fizetős(post paid) előfizetés.

2013. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!