Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan vegyek iPhone 3gs-et?

Honnan vegyek iPhone 3gs-et?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy eljöttnek látom az idejét annak, hogy beruházzak egy okostelefonra. A baj csak annyi, hogy a mostani sony telefonok csillagászati összegért vásárolhatóak csak meg, ezért néztem ki a még okosítható iphone 3gst. A kérdésem az lenne, hogy 30-35ezer pénzért hol lehet venni ilyet(használtan is)? Más ennyi körül kóstáló telefon is felmerülhet. Előfizetés kizárva.

2013. febr. 7. 00:15
 1/3 anonim válasza:
hardverapro.hu, expressz.hu illetve valami normálisabb gsm bolt
2013. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudnék ajánlani egy pénzét nagyon is megérő okostelót. Sony Xperia Tipo-ról van szó. Az enyém még csak egy hónapja van meg, de megvagyok elégedve vele. Eddig mindenhol jókat olvastam róla. Nem csúcsmodell, de kategóriájában az egyik legjobb.
2013. febr. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél 3GS-t, már nagyon elavult. Vegyél androidos telefont inkább, vagy gyűjts még pénzt iphone 4-re.
2013. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!