Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki, vagy mi hívogat?

Ki, vagy mi hívogat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül 2 hete hívogat valaki (inkább valami, egy gép) privát számon. Nem is nagyon szeretem felvenni de 2x felvettem, már megbántam. Először buszon vettem fel de alig hallottam benne valamit, csak egy kis zenét, le is nyomtam nehogy fizetni kelljen.

Többször hívogattak utána, most megint felvettem és egy furcsa zene, 10mp után bontotta ő a vonalat. Félek hogy hülye voltam, hogy kivártam amíg ő bontja mert most mi van ha felkerülök valami listára ahol majd éjjel nappal hívogatnak. Mondjuk eddig is hívogattak...


Valaki járt már így? Ugye nem valami pénzes csalás, és fizetnem kell majd? Többé fel nem veszem az 100.



2013. febr. 11. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Javaslat!:D Menj be a szolgáltatóhoz, kérdezz rá, hogy szívtak-e le pénzt a kártyádról!:)
2013. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Előfizetéses vagyok nemrég óta, na ezelőtt amikor dominos voltam akkor nem is volt ilyen.


Lehet valami köze esetleg a viber, vagy whatsapphoz, ott kellett számot megadni...

2013. febr. 11. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok:) Még azt akartam mondani, hogy hallottam már olyat, hogy jött valakinek sms, hogy "telefonszáma ellenőrzéséhez adja meg a pinkódot", megadta, és valaki mások neteztek messziről a telójáról, és még neki kellett fizetni egy ezrest :/ Aztán letiltatta a netet a telójáról.
2013. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz lehet:S
2013. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Leginkább az érdekelne, hogy szerintetek, ha fogadok bármilyen hívást, akkor azért nekem nem számolnak fel valami külön díjat? (pl. külföldi hívás)


Olvastam már ilyen csalásokról, hogy ha nagyon furán kezdődik egy szám ne vegyük fel, mert számlázzák majd a sok tízezret. De mivel ez rejtett, ezért nem tudom milyen :/

2013. febr. 11. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Viberhez és whatsapp-hoz semmi köze.


Valószínűleg, az "Üdvözöljük, nem érdekelné egy welness hétvége pár kérdésért?" dolog lehet.


Nyugi, engem is mindig b@szogatnak, némelyik marhának elmentem a számát, aztán ha megint hív akkor felveszem valami: "Nemibeteg gondozó, miben segíthetek?" dumával.Ideje sincs elmondani a szokásos baromságát, azonnal lerakja...

Én jókat szórakozok velük.Még albán körzetszámmal is hívtak a reklámjaikkal, mert fingom nem volt, hogy ki hívhat + xyz körzetszámmal, felvettem, elmesélte a szokásos dumáját, de ezért nekem nem vették le a pénzem.

Mostanság bevett szokás hogy rejtett meg magánszámokról keresnek fel mindenkit, mert ha nem ismered a számot, nem tudod tiltólistázni, így akármikor fel tudnak hívni.

2013. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A másik nagy kedvencem, ha felveszem nekik, mert tréfás kedvemben találtak, az az anonim alkoholistás duma.

Nekem ezek be szoktak válni. :D Egy hónapja nem is keresnek.

2013. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült letiltanom, hogy ha privát szám hív, a teló nem is jelzi, rögtön bontja a kapcsolatot :)
2013. febr. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!