Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 302 Gyenge akkumulá...

DöGanyé kérdése:

Nokia Asha 302 Gyenge akkumulátor?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja vettem újonnan Nokia ASsha 302-es telót.

Garancia 1 év van rá.

Egy hetet használtam, aztán otthagytam, szerintem gyenge az akkumulátor. A Tietek milyen?

3 hívás után úgy lemerül, hogy csak lesek.

Ezzel elmenni nem lehet.

Hibás az aksi? Vagy ez normális?



2013. febr. 15. 14:22
 1/5 Gregor555 ***** válasza:
Az akksival lehet a baj, nekem is 1évig volt ilyen telóm és nagyon megvoltam elégedve vele az akksi 4napot simán bírt net és zenehallgatás mellett
2013. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet az probléma, ha másik telefon memoriakártyája van benne?

Vagy esetleg a sok fotózás?

A másik amire gondoltam, hogy az USB kábel nem gyári, és azt is gyakran szoktam használni. Lehet, hogy az csökkenti az aksit?

2013. febr. 16. 10:09
 3/5 Gregor555 ***** válasza:
A memóriakártya és a nem gyári USB nem befolyásol az akksi élettartamán, de ha sokat fotózik vele az ember azért az merítheti rendesen. Nálam nem volt hasonló probléma, szerintem érdemes visszavinni és megnézetni, szerintem csak kicserélik az akksit és semmi próbléma nem lesz vele
2013. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is akku gondok. Barátnőmnek szintén ilyen telója van. Igaz ő nem nagyon nyúzza. De 4-5 napot neki simán működik. Ha van még rá gyári gari, akkor nem kérdés. Szervíz, vagy az üzlet ahonnan vetted.
2013. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat.

Akkor visszaviszem, és meglátjuk mi lesz vele.

További szép napot!

2013. febr. 17. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!