Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia V-ről vélemények?

Sony Xperia V-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 14:23
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
szerintem jó telefon,nem mondanám felső kategóriának de a középkategóriában elég erős.
2013. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hol kezdődik szerinted a felső kategória?
2013. márc. 21. 16:12
 3/12 dirtboy ***** válasza:

kb egy nexus 4nél.

a lényeg hogy minimum hd kijelző,4magos minimum 1400mhz proci,erős gpu,minimum 1 gb ram,16m színárnyalt,minimum 8mpx hátlapi kamera,minimum 1mpx előlapi kamera.

kb valahol itt.

2013. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó telefon, megéri az árát.

Bár szerintem a felső kategória olyan 110000-től kezdődik, ha árban nézzük. Mert mondjuk egy egymilliós mobil, ami arannyal van kirakva, de a tudása nula, attól még felső kategóriásnak számít. Bár ez az én véleményem.

2013. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az optimus 4x olcsóbb ettől,4magos stb...a One x kb annyiba kerül mint ez,azok akkor már felsőkategóriába tartoznak de ez nem?
2013. márc. 21. 18:14
 6/12 dirtboy ***** válasza:

igen az 4 magos de írtam hogy kb nexus 4nél kezdődik szerintem,az pedig ugyan úgy lg szóval gondolhatod hogy ha nexus 4től tartom csúcskategóriának akkor a 4x még nem lesz az.

az ár egyébként számomra nem meghatározó,hardverek,kijelző,kamera és teljesítmény tesztek alapján kell megítélni egy telefont hogy hová is sorolható be.

egyébként ha neked v tetszik azt akarsz venni,az igényeidnek is megfelel akkor vedd meg ne foglalkozz vele hogy most az középkategória vagy milyen, a lényeg hogy neked megfelel és kész.

2013. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a kategória alapján fogok dönteni,csak nem tudom hogy melyik telefon érné meg legjobban max 100ezerig....
2013. márc. 21. 18:45
 8/12 dirtboy ***** válasza:

én a htc one x et mondanám 100ig a legjobbnak.

a v től biztos hogy jobb vétel.

2013. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tetszik a One X de az üzemideje az nem,jó lenne ha azért egy napot kibírna,úgy hogy játszok meg filmetnézek rajta!Szóval az Xperia V és Optimus 4x között vacilálok!Szerintetek melyik?
2013. márc. 21. 19:27
 10/12 dirtboy ***** válasza:

most milyen telód van?

sem a v sem a 4x sőt egyik komolyabb okos teló sem bír ki egy napot ha játszol rajta,a játék szívja a legjobban az aksit mivel folyamatos kijelző használat van méghozzá folyamatos mozgás és ráadásul a játék az elég komolyan igénybe veszi a hardvereket is amik csak úgy zabálják az aksit.

közepes használtat mellett bír ki egy okosteló 25-30 órát.

ha sokat játszol rajta akkor késő délután már csak nézegetni vagy dobálni tudod majd.

2013. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!