Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 920 vagy xperia Z???

Mahhoo3-3 kérdése:

Lumia 920 vagy xperia Z???

Figyelt kérdés
Már hóapok óta tervezem hogy veszek egy lumia 920-at, de most megtaláltam az xperia z-t és nem tudok dönteni. A lumiának nagyon jö a fényképezője (mondjuk 8,7 az xperia meg 13) carl zeiss, pure viev, van cimegrahp wireless charging meg tök jó. Windows 8. Az xperia meg kivül 13 megapixel belül 2,2 vízálló, ütésálló, porállo, lehet bővíteni a memo-ját és még lehetne sorolni. Ára között nincs nagy külömbség (30k). Én hűen próbálom tartani magam a lumiahoz, de ez elbizonytalanít.

2013. márc. 22. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Leginkább a két rendszer közötti különbségeken kellene átverekedned magad és azt eldönteni, hogy a Windows Phone 8-e a szimpatikusabb vagy az Xperia Z. Én speciel (bár tetszik a Windows Phone rendszer) inkább maradnék az android mellett , az Xperia Z meg egyébként is baromira bejön, szóval ha költenék ennyit telefonra akkor szinte biztosan az lenne a befutó. Sétálj be egy boltba, fogdosd meg, próbáld ki mindkettőt, igazán így tudsz majd dönteni.
2013. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem maradnék a lumiánál,mert nem sok az a külömbség, de a lumia jobba tetszik, meg az xpriahoz kellene várnom a szülinapomig a lumiát, meg ha gyűjtök mèg tanév vége előtt megkapnám, mert kb 20-30 ezret kikönyörögni apukámtól könnyebb mint 60 at.

(Léci eladtam a régi telóm és most nincs telefonom, megkaphatom most, kifizetem a két harmadát, léciiii, szulinapomra nem kérek semmit.)

Könnyebb.

Azért még várom a válaszokat.

AKI AKAR VÁLASZOLNI CSAK MIUTÁN VÁLASZOLT OLVASSA EL EZT:

Engem jobban magafelé huz a lumia

2013. márc. 22. 13:54
 3/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek elsővel, az a legbiztosabb, ha taperolod a két telefont, és úgy döntesz (ha bizonytalan vagy).


Én speciel lumiát használok 1 hónapja, az android nekem nem jött be, a wp rendszer meg baromira tetszik. És az égvilágon semmi bajom a telefonnal...


Szóval próba, próba, próba és tudni fogod, melyiket akarod majd.

2013. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Taperold meg mindkettőt, azt dönts.

És ami a taperolásból nem jöhet le, az az, hogy az androidra sokkal több alkalmazás van, tehát játékra is sokkal jobb a Z, mivel androidra egész sok komoly játék van, windows-ra meg szinte nincs is. A Windows előnye meg a kis rendszerigény, szóval soha jem fog neked akadni, fagyni, meg ilyenek.

Én személy szerint android párti vagyok, mert nekem fontos a sok alkalmazás és játék, de a 920 is nagyon jó a windows phone 8-al.

2013. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Androidos játékok nem érdekelnek mert van egy [link] és ez androidos és van rejta vagy 40 játék. Igazából engem az fogott meg hogy a lumia talán az eddigi telefonok közül a leggyorsabb, nokia pure view tag (nézd meg google on) , eddig egy htc wildfire s telom volt, de egy életre megutáltam a kicsi telefonokat. A lumianak nagyon jo a design ja, igazából az tetszik, meg hogy SÁRGAAAAAA.
2013. márc. 22. 19:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Elsősorban az a fontos, hogy én kipróbálnám valahol mindkettőt. Nekem már tavaly december óta van Lumia 920-am, ha gondolod kérdezhetsz privátban, szívesen válaszolok!
2013. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én most egy lumi 920-rol gépelek es hat Megéri az arat nem azt akarom írni h az android szar mert az xperiak nagyonjok nekem is tetszett egy xperia de a noki mellet szavaztam tokeletes telefon gyonyoru kijelzővel bar nehéz ami sztem komolyságot sugároz es tepsi de Megéri!!coolez a telefon gyonyoru kijelzővel,ha különleges terméket szeretnél akkor ezt vedd meg,irja ezt egy boldog lumia tulajdonos:P
2013. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Es nagyonjo a Z a három gbit ramjával de sztem az az 5col mar nem jo meg az enyém is nagy amit nem bábok de azert gondold meg!!!!vizallosaga az nagyonjo a z-nek de én a nokit vennem
2013. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is a 920-at venném. És egyébként nem csak a kamerája a jó. Jó az összeszerelése, az anyaghasználat. Szóval minőségi terméket kapsz.


Lumia 920 előnyök:

- Nokia PureMotion HD+ (gyorsabb kijelző, nem mosódnak el a pixelek úgy mint S3/Iphone5)

- nagy felbontású kijelző (332pp)

- nokia RichRecording (hogy a nagyon hangos dolgokat torzítás nélkül is fel lehessen venni)

- sokkal gyorsabb nyolcmagos GPU (az S3 négymagos és lassabb is, majdnem kétszeres a sebessége az Adreno 225-nek a Mali 400-hoz képest)

- sokkal gyorsabb adatforgalmazás, 4G

- jó kamera mind hang mind kép terén

- ingyenes full world pontos navigáció, nekem eddig a Nokia navija jött be a legjobban használhatóság tekintetében

- szerintem! sokkal szebb op.rendszer és végre nem kaotikus android (habár az ICS/Jelly Beam kezd olyan lenni, amilyennek kellett volna eleve)

- indukciós vagy wireless töltő (drót nélküli), a csomagban csak a kábeles megoldás van benne.

2013. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Majd ird meg hogy Melyiket vetted meg végül!!
2013. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!