Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonom a...

Beleejtettem a telefonom a kádba és beázott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csusztathatós SE, az akksit kiszedtem, megtörölgettem, a telefont is megtöröltem és beleraktam az akksit. Nem tudom mitől, de mikor megpróbáltam bekapcsolni folyamatosan rezgett. Akkor gyorsan szétkaptam, az akksit, sim kártyát is kivettem, és most szárad a telefon, de ha közel rakom a fülemhez hallom ahogy recseg vagy nem tudom, a gombok alatt. Menthető még?
2009. szept. 17. 23:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nemtom milyen telód van. De ha nagyon drága, akkor tuti van benne indikátor is. Ami jelzi, ha vízbe ejtetted. Magyarul ha beviszed szervízbe, akkor lehet szétszedik és megmondják, hogy bocsi, de így már nem garanciális.


Legközelebb nem viszed be a fürdőszobába is a telót játszani, valszeg tanulsz az esetből.

2009. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

nem értem miért kell baszogatni... a párkányon volt a telóm mert zenét hallgattam és véletlenül levertem... jo nagy parasztok vagytok.. :( így is elég szarul vagyok nem hogy még itt hallgatni a gépzsenik kioktatását.. normálisan nem lehetne? miért kell másokat megbántani? .. senki sem hibázhat vagy mi? köszönöm szépen..:(

többieknek köszi

2009. szept. 18. 10:36
 13/22 anonim ***** válasza:

Jajj, dehogynem, megdicsérjünk inkább?

Azt a fene érzékeny fajtátokat. Mondom, tanulsz belőle.

Tudom, a suli meg az állam arra tanít titeket, hogy nem szabad lecseszni semmiért mert sérül az érzékeny kis lelketek.

2009. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
mindenesetre az eset bizonyítja, hogy nem való még neked komolyabb telefon, mert nem tudsz vigyázni rá. Bevinni fürdőszobába, zenét hallgatni pff...
2009. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

jajj bocsáss meg, nem azt mondtam h dicsérj meg, hanem azt hogy már ígyis eléggé bűntudatom van, NEM HIÁNYZIK A KIOKTATÁSOTOK. amúgy meg mit komolyabb telefon, walkman mert szeretek zenét hallgatni, szerintem én eldöntöm hogy mia nekem való és mi nem..

mer hogy hallgassak zenét a fürdőszobába, vigyem be a hifit v mi a f*sz? le lehetne akadni rólam, normális tanácsokat szerettem volna..

2009. szept. 18. 11:11
 16/22 anonim ***** válasza:

hát ebből a pár hozzászólásodból eléggé látszik, hogy nagyon gyerek és kis csitri pitsa vagy.


bűntudatod meg nem hiszem, hogy van, ahogy te is leírtad, fosol a szüleidtől. És spec meg is érdemled amit majd kapsz tőlük.

2009. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy az vagyok, na gyere és büntess meg!! ahhhhhhhhhhh


hogy te mekkora nagy paraszt vagy, b.zdmeg :D

am meg elmondtam nekik, és nem kaptam tőlük semmit.

csak azt, hogy reméljük kiszárad és nem lesz baja. am meg hiába próbálsz megitélni a hozzászólásaimból, nem hiszem hogy sokra mennél vele:D

2009. szept. 18. 11:38
 18/22 anonim ***** válasza:

Gondolom mennyire meg vagy ijedve...

Tavaly én is beleejtettem az új telefonom...Bekapcsoltam,de semmi nem volt..Aztán szétszedtem.Bedugtam a hajszárítót és szárítottam:D

Aztán 2napig jól eldugtam...Aztán 3.nap megnéztem és semmi baja sem volt már:)

Remélem sikerül megmentened.

2009. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszii, akkor megpróbáltad bekapcsolni te is?? És megjavult? Hú most kicsit megnyugodtam.:DD
2009. szept. 18. 12:02
 20/22 anonim válasza:

szedd szét amennyire lehet és szárítsd ki.

haveromnak a wc-be esett bele anno, de kiszárította és ok!

sok szerencsét

remélem rendbe jön

2009. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!