Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonom a...

Beleejtettem a telefonom a kádba és beázott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csusztathatós SE, az akksit kiszedtem, megtörölgettem, a telefont is megtöröltem és beleraktam az akksit. Nem tudom mitől, de mikor megpróbáltam bekapcsolni folyamatosan rezgett. Akkor gyorsan szétkaptam, az akksit, sim kártyát is kivettem, és most szárad a telefon, de ha közel rakom a fülemhez hallom ahogy recseg vagy nem tudom, a gombok alatt. Menthető még?
2009. szept. 17. 23:13
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
én most jártam igy a telommal csak nekem a táskámban volt és a vodkásüveg széttört és teljesen tropára vágta a zegyhomapos telomat maiért annyit dolgoztam :( hnap beviszem szervizbe vagy nemtudom demár szombat ot ahalott :( nah most oktassatok ki engem is mert uyge akik szeretik kioktatni az embert sosem követtek el hibákat..remélem nekd meg jolet ta telod :)
2010. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Aki ennyire iszákos, az ne sírjon.

(Bocs, de ezt nem hagyhattam ki!) :)

2010. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!