Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van még ma is ennyi...

Miért van még ma is ennyi galaxy ace fanatikus?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Nem értem miért kell orrba-szájba lepontozgatni azokat a válaszokat akik nem ajánlják ezeket vagy megpróbálják lebeszélni a kérdezőket?


Ha pedig ennyire galaxy fanok, miért nem egy jobb galaxy-t ajánlanak már ezek helyett, pl. galaxy mini 2?


2013. ápr. 2. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Negyedik vagy, ugye?

Én a második vagyok (most már kissé higgadtabb lelkiállapotban). Engem nem zavar, ha lepontoznak, úgysem tudnak semmi ellenérvet írni ezek a birkák, mert nincs.

2013. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a sok hülye, aki megvette, az jem hajandó beismerni, és nem is akarja, hogy nagyon rosszul választott telefont, a többi samsung tulaj meg azt hiszi, hogy ha a saját telefonja jó, akkot nyilván a többi galaxy is jó.
2013. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lexarom...


De érdekes a t-mobile válasza is...


Megveszik őket, azért.

De azért érdekes a válasz...


Kibaxták a kínálatból a jobb sony (ericcson) telókat...

2013. ápr. 6. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!