Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még mindig ilyen népszerű a...

Még mindig ilyen népszerű a Nokia C5-03? (lent)

Figyelt kérdés

Elég a "Nok" szót beírnom és az elsők között jön ki találatként. Lásd kép: [link]



Akinek C5-03 van az elégedett vele? Milyen programokat használ rajta?



2013. ápr. 6. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy vegyél, alíg van benne memória, ami mindig betelik...Csak nagyon olcsó volt, sokan vették egy időben.
2013. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus tucat telefon (értsd:sokan veszik). Én másfél éve nyüstölök 1et. Lehet beletenni memóriakártyát szóval annyira hamar azért nem telik be. ;)

Ami tetszik: Van rajta wifi, és ingyen GPS. :)

Ami nem tetszik: A kamerája 5mp-es, de fix fókuszos és vaku sincs rajta, tehát elég vacak. Na jó, mondjuk nappali fényviszonyok mellett elég tűrhető képet csinál. Mivel symbiánus így már az androidokkal szemben elég elavultnak számít. De az ovi suite-ról elég sok cuccot le lehet még hozzá szedni. :P

2013. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nekem két évig volt, most váltottam samsung s3-ra de amúgy előtte szerettem nagyon. nyilván nem tud olyan sokat, de ahhoz képest amennyibe került nekem teljesen jó volt, és még most két év után sincs semmi baja pedig leesett párszor.
2013. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 menta34 ***** válasza:
Memória kártya egy dolog. RAM nincs benne! szenvedés az egész ha programokat akarsz rajta futtatni. Telefonálni viszont jó és nem merül le naponta :)
2013. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vok, én is a RAMra gondoltam, nagyon kevés..
2013. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!