Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az iPhone 5-ről?

Vélemények az iPhone 5-ről?

Figyelt kérdés

Megéri iPhone 4-ről 5-re váltani?

(és most nem az olyanok véleményére vagyok kívácsni akik csak irigyek és ezért vannak az iPhone ellen)



2013. ápr. 10. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
4-ről mindenképp. nekem 4S van onnan nem akkora ugrás, de 4-ről mindenképp. könnyebb, nagyobb képernyő, jobb kamera, könnyebb, sokkal gyorsabb.
2013. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja mer a 4 egy laggoló fostalicksa...... az a 0,5 col meg..


ha van rá pénzed, és virítani akarsz vegyed. Én azt mondom ne, mert tiszta fölösleges. De úgy nézem ez már eldöntött dolog az utolsó mondatból ítélve. Olyan válaszra vársz ami megerősíti a döntésed, ergo a kérdés tök felesleges volt.

2013. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban járnál egy sony xperiaz-vel ha villogni akarsz az ezerszer szebb és jobb :D
2013. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Z-nek már a fogása is gagyi és az a szögletes forma nem igazán szép. A kijelzőjét meg össze sem lehet hasonlítani az i5-tel. A múltkor egymás mellett volnak a T-ben és volt időm alaposan összehasonlítani a kettőt.

Nekem is tetszett a Z, de ott a T-ben leírta magát nálam. Azt hiszem maradok az eredeti tervnél és i5-öt veszek esetlek i4S.


Kérdező:

i4 és az i5 között nagyságrendi különbségek vannak. A kérdés az, hogy neked kell-e az amivel az i5 többet tud.

Én pont ez miatt gondolkodom még az i4S-ben, mert számomra annak a tudása is bőven megfelel, sőt még az i4 is, csak a 8GB tárhely az nagyon kevés.

2013. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Istenem...nem villogni akarok vele csak az olyan válaszokat nem akartam hogy "sznob iPhone-osok" meg ilyenek. Mivel nem sokára indulok az USA-ba inkább veszek egy 5-öt szerintem elvégre csak az LTE-t nem tudom használni és 60ezerrel olcsóbb. Amúgy a 4-emet akkor vettek amikor kijött szóval már öreg. Így megéri, nem?
2013. ápr. 12. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah meg garancia nem lesz rá.
2013. ápr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A munkám miatt sűrűn járok az USA-ba szóval max 2 hónapon belül ki tudom cserélni ott.
2013. ápr. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!