Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

adott egy nő akinél probálkoztatok mindig beszélgetést kezdeményyeztetek nála,de most visszavettetek.mivel volt h közömbös volt a nő.

mit szolnátok ha a nő elkezdene nyomulni?



2013. ápr. 15. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy döntse már el, mi a francot akar...
2013. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer elkapom, akkor nem eresztem el a fonalat! Szóval tepernék, ahogy csak tudok.
2013. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok (34), de azért hátha elfogadod a véleményem. :)

Azt jelenti hogy a hölgy kissé gyermeteg, és most hogy úgy érzi hogy csökkent az iránta való rajongásod, próbál visszahúzni a bűvkörébe. Ez nem túl felnőtt dolog, és nem is korrekt, bár persze nem tudatosan csinálja. Olyan ez mint egy szálka, addig basztatja az ember amíg ki nem jön/meg nem érkezik a napi betevő rajongás-adag.

Pszichológiai szemszögből: Az önbizalma csak látszólag stabil, és folyamatos visszajelzésekre van szüksége és a tudatra, hogy fontos, különleges. Ha ezt nem kapja meg, akkor tesz róla...

2013. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bohóc, nem érdekelne tovább.
2013. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meglepődnék erősen, utána átváltanék közömbösre, csak hogy tudja mit éreztem akkor, amikor még mint nő érdekelt! :D


F/30

2013. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!