Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 3GS telefont...

Apple iPhone 3GS telefont hogy lehet életre kelteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vettem használtan egy iPhone 3GS telefont. Túlzottam nem értek hozzá, de gyárilag függetlennek volt hirdetve.

A helyszínen kipróbáltam 2 kártyával is, működött. Megvettem. Még régebbről van iTunes accountom, gondoltam töltök le hozzá pár alkalmazást. Összekötöttem a géppel, és semmit nem engedett letölteni, merthogy min iOS 5 kell hozzá. Az iTunes felajánlotta a frissítést, és 6.1.3 rendszert telepített rá. Na itt jön a probléma.

A telefon elindul, DE nem tudja aktiválni magát. Sem T-Mobile, sem Voda, sőt Telenor kártyával sem! Mi a teendő? Az eladó természetesen eltűnt.

Hogyan tudom megkerülni az aktiválást? Tippem sincs milyen függő, az is lehet hogy külföldről hozták be.

Nézegettem youtube-on már ezt a jailbreak dolgot, de hiába követem lépésről lépésre a dolgokat, tökre nem azt csinálja a telefon, mint amit a videókon a feltöltőknél látni. Az iTunes mindig újratelepíti, de az aktiválás nem megy.


Ötlet valakinek, hogy lehet életre kelteni? Lassan egy hete vagyok teló nélkül :/



2013. ápr. 24. 21:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szia függetleníthető lenne, ha jailbreak után megjelenne a Cydia a menüben.

De mint írtam, sok program kifagy. És nem jelenik meg a Cydia sem, és más program sem, amit feltelepítek az appstore-ból. Azt írja az appstore, hogy telepítve van, de a menüben nem jelenik meg az ikonja.

Egyébként az érdekessége a történetnek, hogy nem azt írja a telefon, hogy nincs SIM, hanem eleinte csak "Keresés..." aztán pedig "Nincs szolgáltatás" És tök mindegy, hogy van-e benne kártya vagy nincs.

Olyan mintha nem is érzékelné, hogy tettem bele SIM kártyát. Nagyon furcsa :O

2013. ápr. 27. 12:42
 12/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy vészhívást, mert az elvileg kártya nélkül is megy, de ahogy elindítom a hívást, rögtön kiírja, hogy hívás sikertelen.
2013. ápr. 27. 12:44
 13/13 anonim válasza:
sn0wbreeze.2.9.14-es verzió build ipsw majd restore iTunessal.
2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!