Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android probléma help me?

Android probléma help me?

Figyelt kérdés
sziasztok tegnap vettem egy androidos 10colos laptopot tökéletesen működött ma felakartam telepíteni a angry birds et és féluton "ujra indult" a laptop és azóta nem tölt be csak az android logó ig és folyton vissza "ugrik a logóhoz" többször kikapcsoltam semmi változás :( reset gomb nincs rajta akksi beépített valami ötlet mit kezdjek vele?

2013. ápr. 26. 00:12
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és használtan vettem nincs rá gari :((
2013. ápr. 26. 00:13
 2/9 A kérdező kommentje:
elöbb pl betöltött kb 20 bol 1x tölt be
2013. ápr. 26. 00:18
 3/9 A kérdező kommentje:
most már viszont az android logó ig se jut el :/ bekapcsolom kiírja a márkáját elkezd 1 pötty villogni és befagy eddig legalább az android logó ig eljutot
2013. ápr. 26. 00:25
 4/9 Vortrex ***** válasza:
Márka, típus ?
2013. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
99%, hogy kuka.
2013. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:

Indìtsd el csökkentett módban majd töröld le a jàtèkot.


Vagy rakd ùjra a szoftvert ès nem lesz ilyen gond.

2013. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na ez az hogy androidhoz elég hülye vagyok és nem tudom hogy kell ujra rakni :( csökkentett módban hogy tudom elinditani? már kinomban azon gondolkodtam hogy nemálitom le mert akkor jó, csak elindulni nem szeret a rendszer kb 30 bol 1x indul el fölleg ha várok pár órát utána lehetséges hogy valami vírus?
2013. ápr. 26. 11:37
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:

Ìrd be gugliba a gèp nevèt + csökkentett mód. Kis keresgèlès utàn megtalàlod. Nem tudok segìteni, mert azt sem tudom, hogy mid van.


Ha nem lesz jobb akkor ìrd a gèp nevèt + szoftverfrissìtès. Ott is szètnèzel ès megtalàlod hogy hogy lehet felrakni az ùj szoftvert

2013. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán nyomhatnál rá egy hard resetet.

Írd be googleba a tablet márkáját + hard reset.

VIGYÁZZ minden adatod (képek, zenék, alkalmazások, játékok) törlődni fognak.

Viszont ha volt rajta vírus az is törlődik.

2013. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!