Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jövő április környékén mit...

Jövő április környékén mit ajánlotok, mit vegyek? IPhone 4s vagy 5?

Figyelt kérdés
Megérné még akkor 4s-t venni? Hisz jön az 5s is...

2013. máj. 4. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Jövő április környékén mit vegyél?

Egy nagy levegőt, és gondolkozz el újra a kérdésen.

Egy év nagyon nagy idő ezeknél a telefonoknál. Nagyon gyors az avulásuk (a pszichikai, nem a műszaki...)

2013. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jövő áprilisban egy sima 5-öst vegyél, de szerintem jövő áprilisig már a 6-os Iphone is kijön.
2013. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést tedd fel újra, mikor venni akarsz...

egyépként 1. válaszadónak van igaza, ezeknél az idő gyorsabban halad, az iphone 4s következő évben olyan lesz mint most a 3g, az apple-nél mindig 2 telefon van a topon, és ha engem kérdezel inkább androidosat vegyél, lehet hogy nem olyan "menő" (bár szerintem a samsung galaxy s4 elég menő) de sokkal többet tudnak, különösen a samsung, hány éves vagy? ha még általános iskolás inkább egy zte blade III akarjál, mert az iphone kicsúszik a kezedből (véletlenül is) és annyi, nekem régebben samsung galaxy minim volt amiről mindenki tudja, hogy egy f*s, leejtettem balatonra a macskakőre még pattant is, és semmi nem lett a képernyőjével!

2013. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
micsoda hozzáértés...pont az androidnál van ez, hogy max 1 évig "friss" egy telefon. érdekes módon én ebben az iPhone 4-em ugyanúgy tudom használni bármire...iOS 7-et is megkapja...vele egykorú SGS hol van már? csak a népszerűsénél fogva főzögetnek rá a fejlesztők, de hivatalosan meg semmi. az, hogy az apple hardveresen nem vakítja a user-eket, hogy 4 meg 8 magos processzor meg 2 giga ram, attól egyáltalán nem elavult. és az enyém 2-3x már leesett, és semmi nem tört el rajta, szóval pont annyira törik egy másik telefon is, csak olyan szerencsétlenül kell elejteni. szóval én azt mondom, hogy jövő áprilisban még a 4S simán elfogadható lesz, de persze ha az anyagiak engedik, vegyél 5-öt.
2013. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Samu soha nem ér az Apple árnyákában se, annyira mögötte van, csak papíron keménykedik, de valós felhasználói élmény az androidával együtt egy nagy nulla
2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja a 4 magos processzor biztos rosszabb mint a 2 :DDDDDD
2013. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bizonyos esetekben igen...ha a 2 magossal is ugyanazt tudod megcsinálni, akkor minek fizetsz felárat érte? :D na például ezért, és nem az iPhone-okra gondoltam, hanem egy olcsóbb 2 magos androidos telóra. ugyanazt ellátja az xperia s. illetve ha te arra élvezel, hogy hány magos proci van a telefonodban, akkor valóban a több a jobb...
2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!