Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 klón vagy sem?

Ugrifüleske kérdése:

Iphone 4 klón vagy sem?

Figyelt kérdés
Egy igen közeli ismerősöm (családtag) vett egy Iphone 4 et, aki eladta nagyon meg volt szorulva, így elég jó áron jutott hozzá. Mivel neki nem jött be, ezért eladná nekem. Ma reggel megnéztem. Külsőre fullos. Nem szétszedhető, nincs memória kártya hely, a belső memória 16gb. Viszont érdekes, hogy nem micro simes. Eredeti vagy klón lehet? Köszi
2013. máj. 7. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég fura hogy nem Micro-SIM-es mivel annak kéne lennie [link]
2013. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De a kollégámnak is ilyen volt, és neki sem volt micro sim es. És ő szolgáltatónál vette.
2013. máj. 7. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Eredeti ifón microsimes.
2013. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
2013. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"aki eladta nagyon meg volt szorulva, így elég jó áron jutott hozzá." Egyik alap szöveg, amivel a klónokat árulják.
2013. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Erről eszembe jut, amikor egy rétinéger azzal akarta rámsózni a hamis rolex órát, hogy most lopta az ékszerboltban.:D
2013. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Amúgy ha be tudsz vele regisztrálni az apple szolgáltatásokra és fut minden ahogy kell, kit érdekel, hogy nem eredeti? :)
2013. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!