Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen sz*r az android? :@

Miért ilyen sz*r az android? :@

Figyelt kérdés

Van egy android- os tabletem és most bekapcsoltam de semmit nem lehet rajta normálisan csinálni -.-" Bármit csinálok azt írja hogy "Nem válaszol" és "Várakozok" vagy bezárom.Közben ez egy tavalyi tablet de a 2010 es iPhone 4 em még egyszer nem fagyott le és minden hibátlanul megy rajta...:s (igen, iPhone, lehet nyugodtan fikázni akkoris sokkal jobb)


Szóval a kérdés: Ha ennyire lassú, használhatatlan az android hogy lehet ilyen népszerű? Mért veszik annyian?

(végére gyorsan leírom hogy a tabletemet ajándékba kaptam...)



2013. máj. 12. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valszeg senkit nem érdekel, hogy honnan a tablet, viszont sokkal érdekesebb, hogy milyen tablet.
2013. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a lényeg, hogy milyen tablet. Ugyanis mindenki tabletet gyárt, Kínában összerakják a sufniban, valami ismerős csinál rá Androidot, rárakják, oszt' eladják 20000-ért, de még annyit sem ér. A tabletek több mint 80%-a szart sem ér.
2013. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
"ConCorde Tab 9.7 IPS" :)
2013. máj. 12. 17:06
 4/16 anonim ***** válasza:
Aha. Ajándék tablet. Milyen a hardvere, az a kérdés.
2013. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocs, közbe látom, kiírtad
2013. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Nosco ***** válasza:
57%
Érdekes. Nekem Nexus 7-em van tökéletesen fut rajta az Android.
2013. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És ezt hogy? http://www.youtube.com/watch?v=6OUk0u7EBxA

Nekem a Facebook Messenger, meg a Play Áruház akadozik...

2013. máj. 12. 17:14
 8/16 bp1985 ***** válasza:
Ezért nem kell minden kínai hulladékot megvenni.
2013. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért mert az a concorde valami nem tablet hanem egy rohadt nagy és drága papírnehezék. Egy valamire való tablet árcédulája sem poénból van 70.000-80.000 felett.


Nekem is inkább az Apple felé húz a szívem, de Androidból is van használható táblagép, csak mint mondtam nem ebben az árkategóriában. Ezek igazából ilyen olcsó vacak "tipikusan kínai" gépek valami összegányolt android op. rendszerrel. Ezért ilyen használhatatlan.

2013. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Jófej:D ***** válasza:
Az ólcsók ijenek. Nekem concorde tab novum van. Az nem akad.( Főleg a google play)
2013. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!