Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen sz*r az android? :@

Miért ilyen sz*r az android? :@

Figyelt kérdés

Van egy android- os tabletem és most bekapcsoltam de semmit nem lehet rajta normálisan csinálni -.-" Bármit csinálok azt írja hogy "Nem válaszol" és "Várakozok" vagy bezárom.Közben ez egy tavalyi tablet de a 2010 es iPhone 4 em még egyszer nem fagyott le és minden hibátlanul megy rajta...:s (igen, iPhone, lehet nyugodtan fikázni akkoris sokkal jobb)


Szóval a kérdés: Ha ennyire lassú, használhatatlan az android hogy lehet ilyen népszerű? Mért veszik annyian?

(végére gyorsan leírom hogy a tabletemet ajándékba kaptam...)



2013. máj. 12. 17:00
1 2
 11/16 Jófej:D ***** válasza:
* ilyenek
2013. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért mert egy 50 ezres tabletet nem kéne egy 200 ezres telefonhoz hasonlítani.
2013. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12: azért túlzásokba ne ess:) az iPhone 5 16GB van 200 körül, ez az iPhone 4 115 volt.
2013. máj. 19. 18:36
 14/16 anonim ***** válasza:
A 12-es vagyok.. Lehet hogy most 115 ezer egy Iphone 4 de amikor kijött az ára annyi volt és azt a szintet nyújtja amit egy olyan kategóriájú telefonnak kell. A tabletről ez közel se mondható el...
2013. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Olcsó hús, én is megjártam. Vettem 25-ért tabot, gyakorlatilag használhatatlan. Azóta van Nexus 7, símán veri az iPad minit. Régebben még lehetett szídni az Androidot, de ma már rendes gyártó termékén tökéletesen fut. És valóban értelmetlen összehasonlítani az iPhone-t egy low-end termékkel, kb olyan mintha Ladát hasonlítanál BMW-hez.
2013. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket de már nem érvényes a kérdés:), a tabletem elpasszoltam az iphone om meg ellopták -.- I <3 magyarország -.-""
2013. jún. 16. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!