Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmába vagyok! Melyik telefont vegyem meg? Apple Iphone 5 vagy Samsung galaxy s4?:) Ti melyiket választanátok és miért?

2013. máj. 20. 15:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el hogy az iPhone 5-öt nem fogod megbánni, a galaxy csak PAPÍRON NYOMJA LE, a valóságban sokkal jobb felhasználói élményt nyújt, sokkal jobb a szoftvere, mint a minden szutykon futó android nevű gyenge iOS koppintás, ÉS AZ IPHONE MINŐSÉGI Alu + Üveg, a Samsung MŰANYAG. Fogd kézbe mindkettőt, ha igényes vagy az iphonet veszed meg. (ja és nem vagyok apple ügynök, nem fizet nekem az apple, úgyhogy hihetsz nekem) A sansungosonak meg hagyd meg a lehetőséget hogy kiverjék a papíron leírt tech specs-re, azt híva hogy jobb. (legnagyobb poén az volt mikor a 4 magos S3-at elverte a 2 magos i5...)
2013. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

ja és az kijelzőja is sokkal jobb, olvasd el ezt a cikket:

[link]


bár kijelzőben a htc one viszi a pálmát, meg még sok okos dolog van rajt, de sajnos azon se az iOS fut, ezért messze elmarad felhasználói élményben.

2013. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Méghogy nem vagy apple fan. :)
2013. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
háát, bevallom, egy kicsit az vagyok, de szerintem okkal, ha mindenki tudná értékelni az igazi szépséget, használhatóségot, felhasználói élményt, akkor mindenki apple fan lenne. teljesen más érzés megfogni egy apple terméket higyjétek el.
2013. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Most nem egy iFaggot vagy A(n)Droid valaszt akarok irni de en s4-et mondanam ha most azonnal kell telo.

Az Apple kicsit tularazta ezt a telefont (Iphone5) ez magyarorszagon nagyon erzodik.

Most androidom van de volt Iphoneom is (3g). Most nem tudom igy van-e de 3g-nel az volt a szerviz hogy az akut nem tudjak kicserelni ujjat kell venni (marmint telot)... Itt dontottem egy mezei android mellet. A Samsung Galaxy S4-nek jelenleg jobb mindene a Iphone 5-nel. Iphone jelenleg nem konkurense a Samsung-nak igazi konkurense akkor lesz amikor kijon az ujabb ( 5S/6 ?).

En a helyedben megvarnam az uj Iphone-t es akkor dontenek.


+1 erv a samsung mellet : http://www.youtube.com/watch?v=NLLLZVCojWE

Erdekes szenzorok vannak benne :D

Kicsit olcsobb lenne es a jelenlegi hatranyat behoznal a legjobb telo lehetne az Iphone.


(egy erv az Iphone mellet ha kisebb a kezed jobban elfer benne es a dizajn is jobb (szerintem).)

2013. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
S4 em van nagyon komoly azt válaszd kamerája eszméletlen. Telefonnal rendesen lehet irányitani a tvt egy csomó szenzor van benne.
2013. máj. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Az iphonnal is lehet irányítani, és abban is benne van minden szükségesbszenzor (közelségérzékelő, fénymérő, gyorsulásmérő, giroszkóp, stb stb)

Azon semmi se változtat hogy a samsung gagyi műanyag, elmebetegül nagy (vissza a 90-es évekbe??), és egy jóval gagyibb szoftver, rövidebb tamerméktánogatás, gyernekcipőben járó technológiás kijelző, aminek a szinhűsége egy nagy kula.

Ezek után hogy lenne már jobb az iphonnál?????????

2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
Elvakult ajfón hivő! :D
2013. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Higyétek el nekem ha kijőn az iphone 6 az se lesz kicsi telefon! Samsung galaxy s4 100-szor jobb. Tapasztalatból mondom és aki azal jön, hogy sose fogtam iphonet a kezmbe az tévhitben él mivel volt szerencsém iphone 5-hőz és az s4 ugy leveri, hogy az már szégyen. iphone 5 samsung galaxy s3-al van egy súlycsoportban.
2013. máj. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Ha megbízható telefont keresel, ami nem fagy le és 1 év alatt nem megy tönkre (kb 3 Samsungom dobhattam ki), akkor válaszd az iPhone-t. Plusz még egy érv mellette, hogy míg az androidos telefonok ára hamar lemegy - használtan fillérekért adhatóak el sajnos, hiába működik rajta minden és karcmentes - addig az iPhone-ok értékállóak és két évesen is ér 100ezret pl egy 4S (most adtam el az enyém, innen tudom)
2013. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!