Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon vásárlás?! Telefon...

Okostelefon vásárlás?! Telefon 1 ft-ért?!

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy okostelefont. Még sosem vásároltam telefont, mindig csak ajándékba kaptam, ezért nem nagyon tudom, hogyan mennek a dolgok. Hirdetnek olyat, hogy [ilyen meg ilyen] tarifacsomagban 1ft-ért lehet venni. Ez valóban így van? 1 ft-ot kell fizetni érte? Légyszi csak normális kommenteket!

2013. máj. 21. 16:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából, hogy mennyit szánnék rá azt nem tudom. Összespórolók bármennyit ha nagyon kell, csak nagyon szeretnék már. Hirtelen ötlet volt és már nagyon szeretném megvalósítani. :)
2013. máj. 21. 16:42
 12/18 anonim ***** válasza:

Net megoldható, veszel mobilnetet, vannak különböző csomagok hogy mennyi az ára mit tartalmaz mennyi mb-ot kapsz. Olyan hogy valakivel ingyen beszélsz nemtudom hogy van-e, vodafonnál tudok telenornál nem de biztos van valami.


telk itt: [link]


samsung kell akkor Samsung Galaxy S Advance 65.000 kártyásan a boltba, de rohadt jó teló.

2013. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
és a mobilnetet hogyan lehet telefonon alkalmazni?
2013. máj. 21. 16:48
 14/18 anonim ***** válasza:
Minden taifacsomagnak van egy kódja amit sms-ben kell elküldni a telenornak, elküldöd és meg is van a mobilnet. pl: kapsz 500mb netet, ha az elfogy akkor ha van pénz a kártyádon automatikusan levonja az árat ha nincs akkor kikapcsolják. ha feltöltöd a kártyát smst küldesz és megint van. érdemes egy programot letölteni ami számolja a netforgalmat így látod mennyit használtál el.
2013. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hmm dejó köszönöm :) Még egy kérdésem lenne. Vannak ezek a 0ft-os számlás telefonok. Olyankor mivan, ha elviszem 0 ft-ért, de mondjuk tegyük fel, hogy nem telefonálok és nem is írok sms-t egész hónapban. Akkor hó végén nem kell fizetnem semmit? Vagy van alapdíja amit ki kell fizetni?
2013. máj. 21. 17:08
 16/18 anonim ***** válasza:
Természetesen fizetni kell, az alapdíj megvan.
2013. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Neked van esetleg tipped, hogy lehet ezt olcsón kiokoskodni?
2013. máj. 21. 17:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát az alapdíjat meg a törlesztést kb sehogy nem lehet kiokoskodni. Egyszerűbb ha kártyásan vesz az ember telefont és akkor utána semmit nem kell fizetni.
2013. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!