Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
telefont vennék de melyiket? az összehasonlítás alapján az s4 klasszisokkal többet tud..
2013. máj. 27. 22:36
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%

Így van.

A fejlesztők munkája pedig annyit megér. Ugyan itt Magyarországon ez nem annyira megszokott, de más országokban ez mindennapi, hogy fizetnek egy letöltött App-ért. Ezzel becsülik a fejlesztő munkáját, motiválják a további fejlesztésre vagy esetleg tőkeként adományozol a gyártónak, hogy fejlesszen további játékokat is.


Pl: EA Games rendszeresen fejleszt iOS-re 4-7$ -os áron pedig már letöltheted az Appot:) Androidon szintén támogathatod, de miért tennéd, ha ingyen is betudod szerezni.


A Galaxy S4 remek készülék, de jövőre az S5 is az lesz és az S3, S4-re senki se fog emlékezni.

Az iPhone 1-re, 3-ra, 4-re pedig még így 3-7 év után is mindenki tisztán emlékszik.

És a legfontosabb: Az Apple se felejtette el azok tulajdonosait. Nem győzöm hangsúlyozni: mai napig adja ki hozzá a frissítéseket.

2013. máj. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%
Egy iphone sokkal minőségibb, vedd a kezedbe egyszer, és igen, ugyanazt a sebsséget hozza a 4S mint az S4, csak a samsung nagyon érti a parasztvakítást, 10000 mag meg ghz aztán az egész négis gy műanyag instabil f0s
2013. máj. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
79%
eddigi tapasztalataim szerint aki ívből fikázza a szifonokat, sosem használt 98%-ban, mivel ezer éve megdöntött, vagy bármikor megdönthető lózungokkal érvel. A támogatásról tényleg csak annyit, hogy barátnőm Neo-ja ami tavalyi telefon, a legfrissebb gyári android 4.0. ennyit erről... persze, lehetne rá hegeszteni újabbat de ne szórakozzunk már! menjen azt kész! még jó hogy forraszgtani nem kell.
2013. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%

nem tavalyi hanem 2011-es, de attól még botrány hogy fél éve nem jött ki rá gyári droid. miközben az i4-re még a következő, sőt azutáni IOS is lesz biztosan. de samura is rendszeresen késnek a gyáriak. max a top modellre lejön, 2vel régebbi meg le van ejtve.


a store is klasszissokkal jobb, csomó minőségi dolog nincs is droidra, csak bugyuta hülyeségek meg dupeok. egy pohár sör ára meg sok egy appra? ugyanmár.

2013. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
71%
Szerintem is az iphone 4s a jo valasztas 1.5 évig voltam androidos felhasználó mar az első héten lefagyott a telo akadazott a RAM jukrol nem is beszelve... kb 1 hónapja atvaltottam iphone 4s re meg egyszersem akadt meg nem fagyott le a jatek szempontjabol kivallo. szerintem 4s a jo. ez csak az en velemenyem...
2013. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
20%

Miután elolvastál ennyi iphone-t dicsőítő kommentet, olvasd el az én véleményemet is.


Szerintem itt nem azon kell vitatkozni melyik a jobb telefon.

Mindkettőnek vannak nagyon jó tulajdonságai, de én azon a véleményen vagyok, hogy ha téged nem zavar a kijelző méret, akkor szerintem mindenképpen a Galaxy S4-et válaszd.


Lehet beszélgetni a minőségről, de felesleges, mert - tényleg az iphone-on nagyon jól néz ki az alumínium meg az üveg, de ha leesik a földre, akkor a javítás árából egy olcsóbb telefont is vehetnél. Ezzel szemben a Galaxy S4 is nagyon jól össze van rakva, nem recseg, és a nagy kijelzőméret ellenére sem csúszik ki a kezedből. Az S4 kijelzője meg egyszerűen fantasztikus, miután kipróbáltad, már nem hiszem, hogy az "apró" iphone "retinás" kijelzője kellene. Nagyon nagy élmény egy YouTube videót (!) ilyen felbontásban, ekkora képernyőn nézni.


A másik, amiért az Androidot ajánlom, - mert lehet, hogy van egy pár olyan funkció benne, amit nem valószínű, hogy használni fogsz, (attól még jó menősködni) de pl. olyan dolgok is belekerültek, amik tényleg megkönnyítik a mindennapjaidat és még működnek is (normálisan használva!): például nem kapcsolja le a kijelzőt, amíg nézed. (< megfelelő fényviszonyok kellenek)

Pl. ennek a szövegnek egy részét lediktáltam, és alig kellett javítani. A gépelést nagyon meggyorsítja, hogy kitalálja, hogy mit akarsz írni, tanul tőled és még van gesture typing is. (elég végighúzni az ujjad a betűkön)


Az Android ma már (és egy jó ideje) nem ott tart, hogy akad, fagyogat, újraindul magától. Ehhez persze az is szükséges, hogy ne a legolcsóbb, legegyszerűbb telefonunk legyen, hanem pl. egy S4.


Végezetűl azoknak akik a frissítések miatt panaszkodtak:

Az Androidnál is gyorsan történik a verziók frissítése > a Nexus telefonokon! Vagyis azokon a készülékeken, amik az "alap", ún. "pure"/"vanilla" Androidot futtatják, amit a Google megálmodott a laborjában. :)

Azért tart tovább pl. a Samsung-nál a frissítés, mert ők is, mint a többi gyártó pluszba ráteszik a saját kezelőfelületüket. (itt: TouchWiz/NatureUX) És nem két nap az optimalizálás, vagyis, hogy minden rendben működjön.


Még annyit, hogy az apple-nek csak néhány készüléket kell frissíteni, addig a Samsung-nak sokkal nagyobb választéka van.


Még arról is lehetne írni, hogy az ios évek óta ugyanaz az unalmas "menürendszer", az Android és a többi OS meg egyre jobba lehagyja, folyamatosan fejlődnek, közben a nagy apple még egy térképet se tudott úgy megcsinálni, hogy ne a 3. világháború utáni állapotot juttassa a használója eszébe. :)


--- /!\

Ez az én véleményem, ezzel nem azt mondtam hogy az ios sz@r, és az Android hibátlan, viszont azt senki sem tagadhatja, hogy hiába gyors, meg üveg az alma, hamarosan csak a kosár alján marad egyedül...

---


/OP/KB/ (c)

2013. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
73%

A Nexus és a Samsung nem férhet el egy hozzászólásban.

A Samsungot nem érdekli régebbi telefonjaik. Nekik ez az üzletpolitika. Ha valakinek friss szoftver kell, vagy Custom ROM, vagy új készülék vásárlása.

Az S3-nak,még fél év támogatási időd adok.

Az S4 tényleg baszott szép kijelzős, nagyon pöpec 4 magos proci stb. De akkor mi van? Semmi, jövőre jön az S5 8magos procival 12 giga rammal és az S4nek nyoma se mard.


A Nexust az gyártja,aki az Androidot is,így az a minimum,hogy naprakész szoftverei legyenek.


Az,hogy a Samsungnak annyi telefonja van mint égen a csillag nem mentség a kompatibilitási problémákra és arra,hogy az S3 (2magos proci stb) akadnak a játékok.


Az Apple is saját iOS-t készít, lehet, hogy nincs 5^2399-on készüléke, de azokat karbantartja, támogatja.

Nincs miért félrebeszélni,hogy miért kompatibilis miért nem.


Tények:

Samsung(NEM S4!) : ha kijön egy új telefon leszarja a régit

Apple: Évekig támogatja szoftverekkel a régit is.


Mellesleg az Apple üveg és NEMESACÉL(!!) borítása azért nem törik olyan könnyen. Nyilván ha rosszul ejted kampó van neki, de erre csak azt tudom mondani,hogy egy 150-200e Ftos telefon mellé ne sajnált azt az 5-10e Ft-ot amit egy jó tok aztán idővel megéri majd az árát

2013. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
68%

"A Samsungot nem érdekli régebbi telefonjaik. Nekik ez az üzletpolitika. Ha valakinek friss szoftver kell, vagy Custom ROM, vagy új készülék vásárlása."

Ez részben igaz, azért mert nem lehet egy alsókategóriás telefonra rátenni minden újítást, meg persze üzletpolitika is, mint az apple-nél az, hogy minden évben egy kicsit vékonyabb, egy kicsit könnyebb az iphone.

Támogatás: a Samsung Galaxy S II 2011-ben jelent meg, és már elérhető rá aegújabb

2013. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

(Lemaradt)

...elérhető rá a legújabb frissítés a 4.1.2. Ennyit arról, hogy nincs támogatás.

2013. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
46%

Ott a Galaxy Mini 2. Azt meg telibe szarja..

Na mindegy.

Az Apple attól,hogy minden évben kicsit vékonyabb, minden évben előrukkol valami újítással és ugyanúgy támogatja az összes készülékét!


Hozzáteszem a Samsung szoftverkompatibilitása 0.

2013. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!