Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
telefont vennék de melyiket? az összehasonlítás alapján az s4 klasszisokkal többet tud..
2013. máj. 27. 22:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
21%
őszintén...most ti a kijelzőméreten veszekedtek? elárulom, nekem is maximum 4,3 hüvelykes kijelző az, ami elfogadható, ki akar már egy 5 hüvelykeset meg mégnagyobbat? szerinted aki nem szeretne nagy kijelzős telefont, annak is előnyös lenne kis kézzel szerencsétlenkedni egy tepsivel? teljesen szubjektív...mellesleg ahogy mondjátok, android tud ilyen pop up play-t...minek akkor nektek ekkora kijelző, ha már az se elég, hogy egy videót teljes képernyőn lehessen nézni?
2013. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
2013. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
29%

Meg olyan nagyon fontos a "Smart Tracking as. Track with your eye".

Rengeteg cikk szól róla,hogy nem olyan amilyennek lennie kéne, még nincs kiforrva.

Másrészt: Csak egy újabb akkumulátormerítő "keménykedni jó" szolgáltatás, ugyanis ha már ott van a kezedben a telefon, már teljesen mindegy, hogy az ujjaddal irányítod, vagy a szemeddel, ami amúgy reflexszerűen félre is mozdulhat. Akkor meg oda van a munkád.


Az egyetlen érdemi, amit elismerek, hogy jó cucc ebbe az S4 dologba, nem olyan új,azthiszem az S3 is tartalmazta:

Híváskor nem muszáj hozzáérni a kijelzőhöz,elég ha elhúzod felette a kezed.

Mondhatni, kényelmi funkció, de: munkába nekem gyakran zsíros, olajos a kezem. A kis Applembe elfogadnám ezt a kis kényelmi funkciót, ez még hasznos. Ez a szemmel mozgasd, ez már felesleges.

2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Igazad van, a szemmel görgetés tényleg baromság, holott nem is a szemedet figyeli, hanem az arcodat. Viszont az air gestures, az már nem felesleges, ugyanis ha zsíros a kezed, de képeket nézel nem kell hozzáérned a kijelzőhöz hogy lépj a következő képhez. A videónézésnél is nagyon hasznos, hogyha elfordulsz, akkor megállítja a videót, és ha visszanézel a telefonra akkor folytatja ugyan ott.


Mellesleg nem el kell húzni a kezedet, hanem képernyővel lefele kell fordítani a telefont, hogy lerakhasd a hívást

2013. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
56%
32-es válaszoló! Pont egy Apple oldalról szedted le ezt a "statisztikát"?! Én elmondom, nem csak 47 percet gubbaztok a telefonnal hanem legalább jó 3-4 órákat. Mondhatjátok rám hogy kocka vagyok, de nem érdekel senkit. Mellesleg, nem csoda, hogy az androidosok kevesebbet használják, mivel az embereknek 70%-ának nincs annyi pénze hogy vegyen magának egy csúcskategóriás mobilt. Egy Galaxy Mini 2-nél és sem kockulnék órákat, de még perceket se.
2013. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
21%

Ezek átlag idők, nem személyre szabottak :)

Ebbe beletartozik a szomszéd rozinéni is aki naponta 2percet veszi elő a Galaxy S4-ét,amíg hagymát szel rajta és én is, aki 24 órából 10-et az iPhone-om előtt gubbasztok.


Én aztmondom: felesleges, az a nagy kijelzős bitang állat. Szépnek szép, de felesleges.

A telefon lényege, hogy kicsi-közepes legyen, hogy egy percet se zavarjon a kommunikációba (hisz elsődleges szempont azthiszem tulajdonképpen ez) utazás közbe, amikor nem vagy gépközelbe stb. akkor pedig legyen egy mini szórakoztató központ. Zenék, filmek, játékok.


Ha nagy képernyős eszközt akarsz, vegyél egy tabletet.

Ha mégnagyobbat, egy asztali PC-t.


Felesleges keresztezni a tabletet és a telefon.


De ahány ember, annyi szokás, ez személyes vélemény. Kövezzetek meg, de a Galaxy S4-es tulajok jövőre mennek sírni az S5-ös után.

A Samsung pedig jót nevet a markába, nem fog tovább foglalkozni az S4-el.


~~~~~~

Az arányok miatt azért megemlíteném:

Az Android a 2 héttel ezelőtti konferenciáján jelentette be,hogy közeledik a 48 milliárdos app letöltéshez.


Az Apple 2 héttel ezelőtt jelentette be: megszületett az 50 milliárdodik app letöltés.


Androidos eszközökből megszámlálhatatlan a piac.

2012-es kutatások szerint 270144 féle létezik (2012 június!!)


Apple OS-es eszközökből ekkor még max 15-20 féle létezett.


És még így is mezőnyökkel az Android előtt jár.


Ezek a számok önmagukért beszélnek.Az emberek szeretik az Apple-t. Aki egyszer birtokába vesz egyet, egyszerűen nem bír lejjebb adni a minőségből és a megbízhatóságból.


Mindenki más, aki szidja, nem ért ezzel egyett még nem volt iPhone készülék a kezébe 10 percnél tovább.


Aki azt állítja mégis volt, apuci, anyucinak ilyen van. Nos. Az hazudik.


Nem vagyok elfogult, világ életemben Androidos voltam. 1 hónapja vettem egy iPhone 4S-t. De egy rossz szót nem tudok rá mondani. 1x se kellett még újraindítanom, egyszer sem fagyott le.


Tegye fel a kezét (androidosok) aki ugyanígy van a saját telefonjával.

2013. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

pontosan,

és a Samsung telefonkínálatában ott vannak a 4 col körüli és nagyobb telefonok, és az 5 col körüli S4 és a phabletek (Note)

mindenki tud választani, és nem csak egyfajta kis képernyőset

2013. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

(az előző a 30- asnak ment)

@36: *kéz feltéve* galaxy s3-am van(4", galaxy s-ről váltottam (4") és nagyon örülök, hogy nagyobb a kijelzője

azt én se értem, hogy aki 5"-nál nagyobbat vesz, minek neki (tablet helyett?), de van rá igény, nézd meg a galaxy note-eladásokat

2013. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
*S III: 4, 8"
2013. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Bârki bármit is mond... Az iPhone nállam nyert!
2014. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!