Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Iphone 4S vagy Samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
telefont vennék de melyiket? az összehasonlítás alapján az s4 klasszisokkal többet tud..
2013. máj. 27. 22:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
18, nézz egy kicsit visszább. SGS hol van? mert a vele egy korú iPhone 4 még mindig kapja legalább 1 évig a frissítéseket...lehet, hogy nem kevés ideig támogatja a samsung a telefonjait, de tény, hogy az Apple simán lekörözi ebben...
2013. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Igaz, viszont az androidon nem csak annyiból áll a telefon, hogy menü, alkalmazások, alap funkciók. Ott a rendszernek sokkal több dologgal kell foglalkoznia egyszerre. És a Galaxy Mini 2-nél valószínűleg a hardver nem megfelelő (nem elég erős).

Annyi előnye van az apple-nek, hogy tényleg sokáig van támogatás, androidnál meg aki mindig a legújabbat akarja annak vagy egy korszerű (S3, S4...) telefont kell választania vagy a Nexust (4).

2013. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
61%

Miért kéne az Androidnak több dologgal foglalkoznia mint az iOS-nek?


Az Androidnál szimplán vannak alkalmazások, amik pl beépülnek a rendszerbe.


iOS-nál a stabilitás miatt ezt a részt kizárták, hisz ha bárki bármilyen appot telepítgethetne, készíthetne azért nem biztos, hogy ilyen stabil lenne.


Ez mindkét op rendszernek saját döntése, tény, hogy az Apple kicsit engedhetne, de amíg megy a feje után, mondhatni biztonságban vagyunk :)

2013. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

@23 arra gondoltam, hogy Androidon nem csak a menü van, hanem: kezdőképernyők, widgetek, minialkalmazások, pop up play (videó kicsinyített ablakban), multitasking, zárképernyő alkalmazásokkal/időjárással/hírszalaggal/widgetekkel, háttéralkalmazások, stb.

Tehát szerintem kicsit összetettebb.

2013. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

iOS-en:

Kezdőképernyők - VANNAK

Widgetek - Nincsenek

Minialkalmazások ugyanazt jelenti mint a Widget,csak magyarra fordítva

pop up play (videó kicsinyített ablakban)- csak a galaxy s3, s4 tartalmazza, ez tehát nem hozható fel,ha a samsung bármely más eszközét nézzük

multitasking szintén van az iPhone-ba


zárképernyő alkalmazásokkal/időjárással/hírszalaggal szintén van az iPhone-ba is

Háttéralkalmazások közé felhozhatom ugye az ébresztőórát (amit az androiddal ellentétben nem lehet egy egyszerű taskkillerrel kilőni)


De mindegy, nem ezen fogunk összeveszni :) Kinek a pap... :)

2013. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
48%
Egy az, hogy nem csak az s3 és az s4 támogatja ezt a funkciót, mivel bármikor google play-ből és internetről is le tudod tölteni szinte bármelyik telefonra. A másik meg az, hogy az s4 nem 4, hanem 8 magos. Előbb ki kéne próbálni, tapasztalni a telefont, vagy minimum utánanézni mielőtt okoskodunk... A harmadik meg az, hogy volt a birtokomban iPhone 4S ( nem nekem, apukámnak ). Nem fogok hazudni, az első órában lefagyott úgy, hogy semmit nem lehetett csinálni a telefonnal, úgy kellett utánanézni interneten, hogy mit kell csinálni. S4-is volt a birtokomban ( unokaöcsémnek ) akivel egy házban lakunk. Amikor elsőre kipróbáltam, nem tudtam hinni a szememnek. Olyan profin van összerakva a telefon, hogy... nagyon durva. NINCS BENNE HIBA. Na jó, bevallom, tényleg kicsit lassú, de csak azért mert hülye unokaöcsém teletette 10000 app-al. Aki azt mondja, hogy az iPhone az minőség, az valószinűleg nem fogott még a kezében s4-et. Ha mégis, akkor valószínűleg fingja sincs a telefonokkal kapcsolatban. Ja, és azt még elfelejtettem, hogy az iPhone 4S-t harmadnap vittük vissza a t-mobil-ba. A másik meg az, hogy ha csak simán villogni akarsz a telefonnal, akkor is az S4-re szavazok.
2013. máj. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
60%
Samsung telefon és a minőség... Lehet jogy belül nincs baj vele, de külseje rettentően gagyi, és a szoctverrel együtt egy iPhone utánzat, csak azoka finomaágok hiányaznak belőle ami az iphoneban van. Pl a görgetés minősége. Ezek adják a felhasználói élényt.
2013. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

kedves utolsó nekem semmi bajom nincs a telefon minőségéval, nem csúszik ki a kezemből, jó megfogni, és nem kerül egy telefon árába a hátlap javítása


látom, nem volt még a kezedben androidos telefon, de kiváncsi lennék, hogy pl. egy s4-ben milyen "utánzatot" találsz, azon kívül, hogy LEKEREKÍTETT TÉGLALAP formája van


ha te a görgetés minőségére gerjedsz, engem nem zavar, de biztos nem hiányzik a telefonból az "eye-candy"...


mondjuk együttérzek veled, tényleg szörnyű dolog lehet egy rossz képarányú, kis képernyőt bámulni egész nap...

2013. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
21%
én meg veled érzek együtt hogy egy hatalmas műanyagdarabot cipelsz magaddal, ami nagyobb mint a 90-es évek telefonjai, mert a samsung "a szomszídnak nagyobb tévéje van, akkor a telefonbü is nadzsobb a menőő" módón gondolkozik.
2013. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
70%
Én se érzek veled eggyütt. A technológiában már szinte csak olyan telefonok vannak, aminek 4'-nál nagyobb kijelzője van. Én is ezt szeretem mert így sokkal jobban átérzem magát a telefont, sokkal élvezetesebb mindent csinálni rajta, nem úgy mint egy 3.5'-ös kijelzőn
2013. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!