Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az elképzelhető hogy más-más...

Az elképzelhető hogy más-más helyeken más erősségű az áram?

Figyelt kérdés

A telefonomat mindig otthon töltöm(samsung galaxy ace,2hónapos) és így kb 2napig bírja max3-ig.

Mostanság többet használtam ezért iskolába is elvittem a töltőt és be is dugtam napközbe tölteni.Azt vettem észre hogy az iskolába a töltő fel melegszik viszont otthon nem ,ez nem csak nekem van így hanem más osztálytársamnak is.

Ez nem is akkora gond csak hogy aztán otthon is töltöttem este 100%ra de regelre lemerült!!! ,és ez már többször is előfordult.

Meg ha rendesen fel van töltve akkor ha nettezek kb 3percenként merül egy százalékot viszont iskolai töltés után kb 30mp ként merül 1%


Ez mitől lehet?Az áram erősségével van összefüggésbe?



#hiba #áramerősség #okostelefon töltétés
2013. máj. 29. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Fizikát nem tanítanak abban az iskolában?

Máshogy használod ezért merül máshogy.

2013. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az áram nem mindenhol egyforma erősségű (Ohm törvénye). De a telefonod nem ettől merül gyorsan. Az okostelefonok mind hamar lemerülnek, ha nem csak porfogónak használják. Bár akkor sem húzza nagyon sokáig.
2013. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!