Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyár végén vennék új telefont....

Nyár végén vennék új telefont. Eddig a sony xperia L és az iphone4 8gb-on gondolkozok. Melyiket válasszam? Vagy tudtok jobbat? Max 100ezer Ft-ig!

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kaptál választ a kérdésedre, nézd meg a legelső választ.
2013. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Xperia.floyd ***** válasza:
Én is az Xperia L-en gondolkoztam , de megtaláltam helyette az Xperia V-t ami majdhogynem mindenben veri az L-t ugyanazon az áron. Csak annyi a baj , hogy GSM üzletből kell venni mert hivatalosan M.o-n nem kapható. Esetleg Xperia SP , S , SL jók még. Az Ion , T drágábbak szerintem. De igaz , amit írtak , hogy a Nexus 4-el nagyon jól járnál , hiszen referenciakészülék , kap még frissítéseket és 4 mag dübörög benne valamint "akadásmentes".
2013. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Xperia.floyd ***** válasza:
Annyi kimaradt , hogy inkább 4S lenne az érdemes mert a 4 kissé kezd elavulni már. A 4S pontszámokban is nagy előrelépés a 4-hez képest , de már 100 ezer alatt aligha találsz , plusz a bővíthetőség és a Bluetooth nálam fájó pontnak számít én ezért nem vennék.
2013. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy 100 ezerig el lehet menni.

Ennyiért alap, hogy Nexus 4 a legjobb. 150 ezret is ér, csak ilyen olcsón adják.

2013. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
Nyár végére az xperia Z-t használtan meg tudod venni egy 100-asért, én azt venném.
2013. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Xperia Z hasznaltan nem hiszem hogy nyar vegere lesz 100,000-ert. Szerintem maradjunk a mostani kozep kategorias telefonoknal 100,000Ft-ig.
2013. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!