Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak engem idegesit amikot az...

Csak engem idegesit amikot az iPhone 5 fulese osszegabalyodik a Galaxy S4-evel?

Figyelt kérdés
Igy nem tudok zenet hallgatni ._.
2013. jún. 29. 12:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Amennyi pénzed van, vegyél másikat belőle, aztán ha az is összegabalyodik, akkor veszel másikat, ha már gazdag valaki. Mert te nem tudsz zenét hallgatni, mert lusta vagy.
2013. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én a HTC One és az Asus padfone 2- vel vagyok ugyanígy, idegesítő :-)
2013. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ezt a kerdest eredetileg a szerelem/szex->ismerkedes kategoriaban tettem fel, mivel kivancsi voltam hogy jobban erdekli-e az embereket a randomsz*r, mint az oda vonatkozo kerdesek. Miutan 10 perc alatt jott ra akkor 10 valasz, ebbol leszurtem hogy igen. Amugy meg Beats Studio-t hasznalok csak, nincs osszegabalyodva semmi. A Padfone 2 pedig nekem is tetszett anno, de itt Angliaban csak szurkeimportos, garancia nelkuli darabokat lehet kapni :/
2013. jún. 29. 13:43
 14/28 anonim ***** válasza:
Nyilván most azt próbálja magának bizonyítani, hogy mindenki irigységből lefikázza direkt a telefonokat, csakmert ilyen idi.ta kérdést kiírt :) Ha ez megnyugtatja a kis lelkecskédet, akkor hidd el, h sikerült a ravasz és furfangos kis terved ;) De valójában ezek a telefonok di.vatbuzeránsoknak valók és a normális emberek nem foglalkoznak ilyen b.mságokkal. na csá
2013. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te sem vagy normalis, mivel foglalkoztal vele... Igaz?:D
2013. jún. 29. 13:49
 16/28 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz igazad, ha kiforgatod mások szavait ;) ezt még gyakorold
2013. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Vicces vagy!



nem

2013. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem forgattam semmit, csak rad vonatkoztattam a sajat allitasodat. De semmi baj, buta vagy :c
2013. jún. 29. 14:59
 19/28 anonim ***** válasza:
jaja, nyilván mi vagyunk a buták, mert te nem értesz vmit:) Nőlj fel haver
2013. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
"Nőlj fel" Te meg tanulj meg helyesen irni.:'d
2013. jún. 29. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!