Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a hétvégén szeretném...

Csaba633 kérdése:

Most a hétvégén szeretném megvenni az új telómat de nem tudok dönteni hogy xperia z vagy iphone 4s? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 14:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%
Az a hardver simán boldogul az FHD-vel. Xperia Z-t vedd.
2013. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
0%
Többe néznek egy iphone-al, mint egy vacak sony-val azt is mérlegeld.
2013. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó ez mekkora hülyeség! Csak azért, mert minden divatmajomnak iphone-ja van, azért vegye meg a kérdező is?? Nyomós indok nagyon...

Egyébként xperia 5" kijelző, 13 MPx kamera; iphone 3,5" 8 MPx kamera. Nem kis különbség van köztük, az operációs rendszerről nem is beszélve.

2013. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az oprendszert el ne kezdjük beszélni, az mindenkinél változó, melyik tetszik jobban. Az az iPhone menőbb dolog meg... gratulálok a szintedhez. Gondolom valami kis rózsadombi mitugrász lehetsz. Mond már el nekem, miért menőbb? A minőség miatt? Ezt tudja a Z is. Azért, mert k*rv@ nagy az árrés rajta? Ha megteheted, vegyed. Az Apple az ilyen bepalizható embereket különösen szereti. Vagy azért menőbb, mert be tud ázni, míg a Z-nek ehhez egy tócsában 1 óra is kellhet?
2013. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13as vagyok, ezek szerint rosszul fogalmaztam, az oprendszert úgy gondolom, hogy az egyénfüggő, hogy kinek melyik válik be jobban.
2013. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Z-t. Ez nem is kérdés. Nekem Z-m van, és pár dolgot reagálnék a "fikázásokra":

- Kijelző: tény, hogy az amoled jobb (volt már S amoled telóm), a feket ott tényleg fekete. DE! Hála a Bravia Engine 2-nek, a Z kijelzője elképesztően gyönyörű így is számomra. Pláne, hogy 5"-on 1920x1080 képpont van besűrítve. Tény, hogy az S4-nek szebb, de szerintem így is minőségi.

- Akad: hát ember! Megakasztani egyedül a Real Racing 3 tudta, de az se számottevően (highest graph. alatt és komolyabb versenyeknél). Másutt még nem tapasztaltam, hogy akadna, pedig én nyúzom rendesen!

- Akksi: tény, hogy a fullHD kijelző zabálja rendesen az akkut (a 4 magos prociról nem is beszélve), DE! Ott a stamina mód. Csak példaként: játszottam, neteztem, folyamatosan be volt kapcsolva a net. 18 óra alatt (megnéztem a batterynél) 32%-ot merült! Ha folyamatosan használod, akkor kb. 5-6 óra. De ha nem, akkor piszkosul sokáig bírja a Z! Tapasztalat. Volt, hogy 3. nap kellett csak rádugnom töltőre. Persze ez ritka, mert azért általában használom. Viszont az egy napot röhögve kibírja, és kettőt is, ha nem játszol folyamatosan. Persze, ha dolgozik a hardware, akkor merül. De ez melyik telónál nincs így?

- Teljesen vízálló. Teszteltem ;)

- Összerakottság: ugyanannyira van összerakva, mint az iphone-k bármelyike. Nincs semmi olyan illesztés, amibe bele lehetne kötni. A gorilla glass üveg nem karcolódik, és a hátlapot is az takarja.

- 2 giga RAM van benne, amiből 1-1.2 szabadon használható.


A fotókra lehet némi panasz, de az se olyan, hogy most hűdena. Szerintem am is, aki fotózni akar, az vigyen gépet, minden másra tökéletesen megfelel a 13mpx-es kamera.

2013. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: nekem sokat segített a válaszod! :)
2013. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Egyébként xperia 5" kijelző, 13 MPx kamera; iphone 3,5" 8 MPx kamera. Nem kis különbség van köztük, az operációs rendszerről nem is beszélve."

Mert a megapixel olyan k*rv@ sok mindent elmond a kamera minőségéről...

Hasonlítsd itt össze, nincs vmi nagy külömbség egyik javára se [link]

2013. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Külömbség nincs is, csak különbség ;)
2013. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Híjj, ez az, lepontoztak minket az iPhone b*zik! Örüljünk csoportosan! :D
2013. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!