Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 1020 tényleg...

Zsolt Photography kérdése:

A Nokia Lumia 1020 tényleg annyira jó-e képek szempontból mint amennyire beharangozták?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem elég fontos a kép minőség, sőt ez egyik legfontosabb tényező oldalam miatt, ezért is néztem ki ezt a telefont valamint mivel nincs benne java: a játék elindítja-e.

2013. júl. 22. 17:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólások: mindaddig én is ezt hittem, amíg nem volt szerencsém közelebbről megismerni a Nokiát és működését, más a helyzet! A Nokia igenis saját pénzét és energiáját fekteti bele a rendszerbe, a Microsoft csupán csak annyit segít nekik, hogy Nokiákkal promotálnak, és csináltak pár reklámot.
2013. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Javítás:utolsó elötti.:)
2013. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Gyerekek ez már fórum!:)Szóval én voltam a huszas,és a huszonkettes,és a 18-asnak üzentem.:)
2013. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
bocs, de elop-ot annó az ms erőltette rá a nokia-ra amikor kvázi válságban volt és akkor még fel is vásárolták volna a nokia-t...
2013. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
és mondj egy androidot forgalmazó céget, amelyiknél ma vagy korábban google fejes van vagy volt...
2013. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Volt szerencsém ma kipróbálni ezt a telefont. Nagyon szép képeket készít és a videó is nagyon klassz volt... :)
2013. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!