Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 1020 tényleg...

Zsolt Photography kérdése:

A Nokia Lumia 1020 tényleg annyira jó-e képek szempontból mint amennyire beharangozták?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem elég fontos a kép minőség, sőt ez egyik legfontosabb tényező oldalam miatt, ezért is néztem ki ezt a telefont valamint mivel nincs benne java: a játék elindítja-e.

2013. júl. 22. 17:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Majd nézd meg a mobilarena.hu tesztjét az ország legnagyobb mobilos oldala. Amint kijön a lumia akkor nekik már meglesz a teszt olvasd el azért mielőtt megvennéd.
2013. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek mi szép, az relatív (nekem pl. kifejezetten tetszik), és szerintem is érdemes vásárlás előtt elolvasni pár tesztet, a felhasználói - tehát akiknek már van! - véleményeket átbogarászni, és jópár képet megnézni!


Itt már megtalálsz pár átlag, és nem átlag user által készített 1020-as fényképeket: [link] ;)

2013. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Csak azt mondom, hogy amióta a Nokia wp frontra váltott az itt lévő összes nokia fan szerint bármi jó, csak az legyen rajta ami...


Amúgy bármi más xar, ha wp van rajta pl. htc...

2013. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha eddig iPhone-od volt, miért hiányzik a Java? Azon sincs. Mai okostelefon platformok egyikén sincs J2ME.

1020 ahogy már írták, a mobilos fényképezés csúcsa. Lehet, hogy nem a legesztétikusabb a megjelenése (bár szerintem nincs vele probléma), de a fizika már csak ilyen: jó képminőség biztosításához helyre van szükség.


#13: Semelyik másik gyártó nem öl bele tizedannyi energiát sem WP-s telefonjaik támogatásába, mint a Nokia. Hiába tetszett nekem pl a 8X, mikor anno nézegettem WP8-as készülékeket, szóba sem jöhetett, mert gyártó kiadása után el is felejtette... Nokiánál meg szinte naponta jönnek az új alkalmazások.

2013. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Semelyik másik gyártó nem öl bele tizedannyi energiát sem WP-s telefonjaik támogatásába, mint a Nokia. "


Biztos...


És ebből mennyit pumpál bele a Microsoft?

2013. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Semennyit? Miért lenne a Nokia Drive, Bluetooth fájlküldés (WP7), lencsék, stb Nokia exkluzív, ha MS pénzelné? Főleg a HTC 8X esetén kérdéses ez, hisz az a "Signature Windows Phone"...
2013. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Biztos véletlenül ment át a microsoft-tól stephen elop a nokia-hoz annó...
2013. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Semelyik másik gyártó nem öl bele tizedannyi energiát sem WP-s telefonjaik támogatásába, mint a Nokia."


Erre írtam, hogy nem a nokia öl bele ennyit, hanem a microsoft. Az onnan átigazolt stephen elop révén.

Ha nem tűnt volna eddig fel, a nokia-t egy korábbi ms fejes írányítja...

2013. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

utolsó:


valahogy úgy.


a ms gyakorlatilag pénzeli a nokiat, hogy megmutassa...


a többit kb. lexarja, pl htc stb.

2013. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Utolsó:Ez teljesen érthető.Ha döntéshozó lennék a Nokiánál,és úgy döntenénk hogy átváltunk Androidra,az első dolgom volna hogy felkérnék egy Google fejest a vezérigazgatói posztra.Nem Elop-é a Nokia!Ugye tisztában vagy egy részvénytársaság(nagyvonalakban)működésével?Elopot ahogy megválasztották,azzal a lendülettel le is válthatják.Nem azért lett a Windows Phone az első számú rendszer a Nokiánál mert Elop ott van,hanem azért van ott mert így döntöttek.Nem hülyeség hogy ha CSAK Windows Phone,akkor olyan embert hívok,aki otthonosan mozog a Microsoft-nál.Nokia meg a Symbian-os időszakban is csinált alkalmazásokat a Nokiásoknak,ahogy offline navigáció is volt.Tehát csak folytatják ezt a stratégiát a WP8-nál is.Sőt valószínű ha nem engedte volna az MS,nem is lett volna üzlet.(nem kukázták volna ki az évek óta fejlesztett navit az MS kedvéért)Egyébként van HTC,Samsung alkalmazás is.Nincsennek ők sem korlátozva,csak sokkal kevesebb,mert ők az Androidra koncentrálnak jelenleg.

Samsung alkalmazások: [link]

HTC alkalmazások: [link]

Nokia alkalmazások: [link]

Plusz a Nokia foglalkozik a frissítésekkel is,ad pluszt a Nokiásoknak.A többi csak kiadja azt,amit az MS odaad.Nem azért mert tilos,hanem mert sz.rnak rá.Mindig ilyen volt a Nokia,nem tudom most miért kell összeesküvés elméleteket gyártani.Azért gonosz mert az egyetlen okostelefon rendszerét próbálja tuningolni?A HTC-nek,Samunak ott a droid,azok azzal foglalkoznak.Nokia valamiért az Androidról hallani nem akart soha.A régi vezetés se,akiket leváltottak.Hogy ezt az összeesküvést is cáfoljam,a régi vezetés is írtózott valamiért a gondolattól is hogy Androidos Nokia.A Symbian-t,Meego-t meg egyes egyedűl vinni költséges lenne gondolom.(bár ha az anyagiakat nem nézzük,akkor a Meego-s Nokiák lennének a legjobbak szerintem)

2013. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!