Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van ilyen telefonja...

Akinek van ilyen telefonja (Sony Xperia Z), az hogy és hol állította be ezt az opciót?

Figyelt kérdés
Adott a fentebb említett telefon. Adott a névjegyzékem, kialakítottam csoportokat benne és a különböző csoportokhoz különböző csengőhangot párosítottam. Amikor a csoportból hív valaki, mégis az általános - tehát az alapból beállított - csengőhang szól és nem az, amelyiket beállítottam az adott csoporthoz!

2013. júl. 30. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor valamit felreallitottal.
2013. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Írd le a helyes beállítási útvonalat, légy szíves! :)
2013. júl. 30. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok nyilatkozni. SK17i tipusu telefonom van 2.3.4-es GB rendszerrel. Szoval mar-mar dinoszaurusz futtatja a hardvert.

Biztos vagyok benne, hogy a JB rendszerben csoportonkent lehet allitani. Ha ezt megtetted, de megsem azt teszi, amit kellene, akkor futtass rajta egy SUS-t. :)

Link: [link]


Megjegyzem, egyebkent sem art neki egy szoftverfrissites, vagy ujratelepites vasarlas utan. Termeszetesen (mivel hivatalos, eredeti Sony program) garanciavesztest nem von maga utan.


Ha ezutan se jo, akkor marad az, hogy egyenkent allitgatod a nevjegyzekbol kivalogatva. Igy garantalt a siker. :D

2013. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom még ezt, mielőtt egyesével rámegyek a témára. :D
2013. júl. 30. 21:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrég volt egy szoftverfrissítés, de a helyzet még mindig ugyanaz.
2013. aug. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!