Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok...

Milyen okostelefont ajánlotok úgy kb 30-35ezerig?

Figyelt kérdés
ami leginkább megéri ár/érték arányt tekintve?

2013. aug. 1. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha újonnan akarsz venni akkor sony xperia tipo enyiért már van. Mikor kezdeti idején én vettem még 40 körül mozgott. Hahasznált is jó akor sony xperia u. Nekem a véleményem nagyon jó a sonyról. Először nem ilyet akartam hanem samsungot. De nem bántam meg. Lassan egy éve még mindig imádom szeretett telefonom szóval csak ajánlani tudom, de ha te más márkát részesítesz előnyben ennyiért vannak jó samsungok is (pl: ace). Huawei ascend meg nemtom mi én ezekben nem bízok.
2013. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok most nézegettem samsung galaxy ace vagy mini2 enyiért már bőven van. De néha kilehet fogni jobbakat is. Használtan galaxy s2 már van nagyjából 50ért vagy s3 mini 40 ért. Igaz te 30-35 között keresel de a s3 mini nagyjából még idevágott használtan. Huawei ascend van még ebben a kategóriában. Arról viszont semmi saját tapasztalatot/ véleményt nem tudok mondani
2013. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2013. aug. 1. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ace teljesen felejtős, egy tipo-t ha jól körülnézel akkor még 30 alatt is találsz, egész jó kis alsókategóriás telefon.

Az y300 meg abszolúlt best buy 35 körül.

Használtan meg tényleg van egy csomó egész jó telefon.

2013. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm


vennék használtat is csak nem tudom hol éri meg keresgélni, és kicsit félek hogy valami rosszat fogok ki

2013. aug. 1. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!