Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L VS. Windows...

Sony Xperia L VS. Windows Phone 8X by HTC?

Figyelt kérdés
Bocsanat hogy ekezetek nelkul irok, nincs magyar billentyuzetem. Mindket telefon ugyanannyibba kerul, ausztriaba vagyok. meik telo eri meg jobban? jobb a wp8 mint az android? Hamar meglehet tanulni kezelni a wp8-at ? Kicsit felek a wp8-tol hogy tul bonyolult nekem. Koszi minden valaszolonak.

2013. aug. 4. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnél. Ugyanannyiért a HTC jobb hardver, viszont nekem sose kéne WP8, szükségem van az android mókolhatóságára. Ha viszont nem akarod piszkálni, csak használni, a HTC-t válaszd. (Amúgy épp hogy a WP8 az egyszerűbb.)
2013. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nenszoktam romokat fozni, sutni xD meg felesleges appokra sincs szuksegem. en azthittem hogy sokkal bonyolultabb. koszi a valaszt:)
2013. aug. 4. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nenszoktam romokat fozni, sutni xD meg felesleges appokra sincs szuksegem. en azthittem hogy sokkal bonyolultabb"

Akkor a HTC-t válaszd, és tényleg egyszerűbb és gyorsabb a kezelése mint az androidé .

2013. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisvuk29 ***** válasza:

De ha csak telefonálni kell nem jobban megéri az L?

Nem az az olcsóbb?

És az sem rossz. :)

2013. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kisvuk29 ***** válasza:
Bár nem tudom mi értesz feles dolgok alatt...
2013. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. Hat mind a ket telefon ugyanannyiba kerul. az xperia l is 249 euro es a htc 8x is 249 euro. egyebkent nem csak telefonalasra kell , facebookozok rajta , youtube, zenehalgatas , fenykepezes , stb. csak olyanokra nem hasznalnam pl hogy ilyen olyan bonyolult dolgok (szamomra bonyolult, valakinek egyszeru) rom fozes meg hack-eles meg stb.
2013. aug. 5. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezekre a windows phone a legjobb!
2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:

Szerintem az igényeknek az L jobb!

Főleg,hogy írtad a fényképezést,mert nem is olyan rossz a kamerája a kategóriáján belül :)

YouTube-ra meg a többire természetesen jó! :D

2013. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!