Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennétek?...

Milyen telefont vennétek? Galaxy Note 2, Galaxy S4, Htc One, iPhone 5? Eddig androidos telóim voltak, részletes indoklást szeretnék!

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jaa, arra gondoltam. Én is rá akarom dobni a cm10.2-t, de az a baj, hogy az S-Note meg kellene, így meg kell hagyni ezt a mostani samsung rom alapú főzeléket.

Amúgy nekem az tetszik a Samsungban, hogy ugye elterjedtebb telefonok, és így több baromság van rá, mint pl. ott az S4-es téma, de a lényeg, hogy az SD kártyát fel lehet cserélni a háttértárral, nem app2sd és társaira gondolok. a 64gb-s kártyámat ismeri úgy, mintha 64gb-s lenne a telefonom, és így megmaradt a 10gb-s external sd is. Szerintem jó, bár elég lenne 1 32gb-s telefon is, csak lehetne bővíteni.. Nem vagyok social-media függő, vagyis félig, de úgyis szinkronizál a telefon, és az értesítéseket lesem meg inkább, vagy az üzeneteket.

2013. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a one-on 32-bol 25 giga a userspace, a tobbi rendszernek van fenntartva. elvetve, de akad 64 gigas verzio is belole. de hat kinek mi. szerintem AOSP-re is portoltak az S-note appot, nezz szet xda-n
2013. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagy lehet csinálok 1 backup-ot, és próbálgatok mindenféle romot. Amúgy múltkor 2-3 napig használtam AOSP romot, de a végén az volt vele a bajom, hogy nem lehetett e-mail fiókot megadni.
2013. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
van S-Note portolva CM-re, XDA-n találtam valamit néhány órája. Mailfiókot minden AOSP romban meg tudsz adni, vagy a settings/accounts részben, vagy az email app megnyitásakor
2013. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!