Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört az iPhone-om kijelzője....

Betört az iPhone-om kijelzője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mert vagy kicseréltetem 45ezerért, de valahonnan hallottam (a barátom ismerősének az ismerőse kategória) hogy lehet valami biztosítást kötni így utólag és akkor valamivel olcsóbban oldják meg. Ilyen létezik?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 31. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztosítást előre lehet kötni...

(Főként - ha jól tudom - be is kell mutatni a készüléket, mert kell hozzá az IMEI szám is.)


Szerintem.


Aztán lehet, hogy találsz egy helyet, ahol elhiszik bemondásra is.


Esetleg nekiállhatsz magad a cserének, és akkor jóval olcsóbb. Bizonyos típusokhoz már 6500-ért lehet venni touch screen-t:

[link]

2013. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kötnek biztosítást, ha ott a készülék.

Addig cseréld át a kijelzőt egy másik telefonból.

2013. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válazokat! viszont annyira nem értek hozzá, hogy egyedül szedjem szét csak elrontanám!
2013. aug. 31. 08:50
 4/12 6 Days 7 Nights ***** válasza:
11%
kuka
2013. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsonak: kosz de annyira nem megy jol hogy kidobjak a kukaba egy 200ezres telefont! viszont orulok neki hogy te ennyire televagy!
2013. aug. 31. 15:07
 6/12 anonim ***** válasza:
200 ezres telefonhoz szvsz nem is olyan drága a 45ezres javítás. én sem merném szétszedni...öcsém 3GS-ének csak az üveg repedt be, nézegettünk videót, mert amúgy van hozzá egy komplett ház, de nem vágtunk inkább bele. biztosítást meg valóban előre kell kötni, mert ahogy mondták, leellenőrzik a telefon állapotát, hogy mi az, ami biztosítás előtt is jelen volt rajta.
2013. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Szerinted biztosítanak egy sérült telefont?

Eltörik a lábad és utána mész biztosítást kötni, hogy erre fizessen a biztosító?

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?

Ráadásul nem kötnek ész nélkül biztosítást sem telefonra. A biztosító sem hülye hiába próbálják páran annak nézni. Szolgáltatónál max 60 nap és utána már nem lehet.

2013. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csak ha jól tudom 3GS-nél külön van az érintő panel meg az LCD és az talán kicsit egyszerűbb, de egyedül nem csinálom meg.


utolsónak: nem én találtam ki hanem hallottam, én is meglepődtem és ezért kérdeztem meg itt, hogy hátha hallott valaki ilyenről... konkrétan azt mondta, hogy befizetsz x összeget (kb. 30ezer) és kicserélik de utána fizetsz tovább havonta pár ezret mint ha tényleg egy biztosítást kötnél telefonra.

2013. szept. 6. 18:50
 9/12 anonim ***** válasza:
igen, 3GS még egyszerűbben is javítható.
2013. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 sepala válasza:

de te is megjavíthatod.

videot találsz hogyan kell

én innen rendeltem már

http:iphone.mobilalkatreszek.com

2013. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!