Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 620, mi baja lett...

Lumia 620, mi baja lett hirtelen? Még Sosem láttam ilyet!

Figyelt kérdés
Van egy Luma 620-am. Nagyon szeretem, semmi gond nem volt vele. Egy szerfogtam és levettem mindent a memóriakártyárol és kiszelektáltam mi az ami kell, és mi ami csak a helyet foglalta ( már kevés volt a memória és filmet akartam rá rakni). Cisszatettem ami kell kép, zene, meg a filmet. Mikor mehuztam a gépről egy csomó képet nem ismert fel, és a filmet se játsza le. Pedig már kismillió filmet néztem rajta, és lejátsza az avi-t. A minden zenéből lett minimum 3(csakugyan képbőlis), és az gy csomót nem játszott le. Ha töröltem valamelyiker akk az össze 3-4 eltűnik. Szoval már nembtudom mit tegyek. Pedig már formaztam is a kártyát. De amint eateszek valamit újra 2-3 darab lessz belőle. Ha fotózok akkor is. Mit mondtok?

2013. okt. 4. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet valami virus csinálja?


Ha van mentésed nyomj rá egy Nokia Lumia 620 hard resetet.


[link]

2013. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megfogadtam a tanácsod. vissza állítottam mindent, de összeszarta magát a készülék. megrekedt ott, hogy forognak a fogaskerekek, és nem hajlandó tovább lépni. nem reagál semmilyen gombra. ha kiveszem az akkumlátort akkor kikapcsol, és ha visszatéve bekapcsolom, azt jelzi, hogy teljesen lemerült, még ha előtte órákig töltöm is. ha feszültség alatt bekapcsolom, akkor pedig folytatja a fogaskerekeket. nem tudok vele mit kezdeni!
2013. okt. 4. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Vírus nem. Kicsit megzakkanhatott a rendszer. Egy biztonsági mentés, és gyári állapotba állítás.
2013. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont azt tettem. a biztonsági mentés megvolt. és a gyári beállítások visszánál beadta a kulcsot. 2 hét múlva kapom vissza. Efgyébként szeretném megjegyezni, hogy még aznap elvittem, egy Telenor üzleteb, ahol is én lette le Cs@szve mert idézem: " ez a baj drágám. a gyári beállítás nem azért van, hogy te nyomkodjad!!! az a szerelők és a fejlesztők részére van ott. Azért romlott el, mert egy ilyen kis hozzá nem értő gyerkőc azt hiszi hogy mindent össze vissza nyomkodhat! hagyjad szépen itt, és elküldjük a szervízbe, majd 2-3 hét és visszakapod a számlával egyetemben. " Na most megjegyezném, hogy 17 éves vagyok. sokszor csináltam már meg a telefonom, és nem hiszem, hogy én vagyok azt egyetlen aki csinált már ilyet, és nem lett baja. És nem értem, hogy ez mi volt a na mindegy. elvittem egy másik üzleteb, ott bevették ingyen GARANCIÁVAL
2013. okt. 7. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a fejlesztőknek lenne ott, akkor egy átlag user azt nem látná. Vagyis a WP-ben van egy halom menüpont, amit te nem látsz, mert el van rejtve, vagyis nincs bekapcsolva a láthatósága. Így volt ez a Date Sense-l is, csak mi nem láttuk, de egyes piacokon, mint pl az USA-ban lehetett használni.


Az eladó, meg mehet a francba. Az eladók 90%-a nem ért a telefonokhoz, csak tudják, hogy Samsung, és Apple.

2013. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!