Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1-et ha 12...

Sony xperia z1-et ha 12 évesen veszek akkor elvagyok kényeztetve?

Figyelt kérdés
szeretnék egy ilyen telefont. van rá saját pénzem , tetszik nagyon benne minden. már minden osztálytársamnak meg tesómnak is van okostelefonja. ő 11 évesen már kapott minél drágább telefonok ,számítógépet is kapott én viszont nem. jobban tanulok , értek hozzá . saját pénzből lenne.. vegyek eggyet ?
2013. okt. 12. 22:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
39%
Ha a saját pénz alatt azt érted, hogy valóban "megdolgoztál" érte, akkor nem vagy elkényeztetve.
2013. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gyűjtögettem :D
2013. okt. 12. 22:37
 3/13 aspikami ***** válasza:
A válasszom: IGEN!! Honnan van neked 180 E forintod 12 évesen?! Hm? Más 2-3 hónap alatt keresi meg ezt a pénzt.
2013. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"értek hozzá" Ez érdekelne kifejtve, megközelítőleg mennyi részét használnád ki az okostelefonodnak?


A döntésedhez senkinek semmi köze, pont nem érdekel hogy mennyire vagy elkényeztetve. Esetleg irígy lehetek.

2013. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert egyeseknek "rossz" életük van. Minden ft sokat ér, s mindent megkell becsülni stb. attól ne magad hibáztasd

Megvan rá a pénz akkor vegyed.

Kit érdekell hogy ki mit mond?

Ha ezt akarod tedd ezt, ne az irígységre halgass.

Ha a szüleid megtehetik hogy jól élj, sőt elkényesztetve akkor mi van? Mindenki megvenné a gyerekének ha lenne rá elég keret stb.

Sok örömöt a telóhoz ^^

2013. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, el vagy kényeztetve. Ugyanis 12 évesen diákmunkád sem lehet még, ergo azt a pénzt kaptad innen-onnan. Nem is ez a gond, hanem az összeg. 180 ropit más (pl én) örül ha 4-5 év alatt összeszed meló nélkül. Amiért ezt leírom az az, hogy Neked még felesleges egy Honami. Nem is használnád ki, ráadásul ezzel még inkább célpont leszel a tolvajok számára, már csak a korod miatt is. Ha a helyedben lennék, inkább vennék egy Xperia SP-t. Amire Te tudod használni, arra bőven elég.
2013. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kihasználná és nem elég neki az sp. Hamarosan kijön a modern combat 5, ahhoz kelleni fog a z1 hardvere. Egyébként lehet, hogy ösztöndíjból van pénze, egy tanévre százezer forint. Ha egy erős telót vesz akkor legalább nem kell váltania négy hónap múlva.
2013. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed (vagyis inkább pénzetek) akkor vedd meg! Viszont én biztos nem költenék annyit egy telóra, hasonló tudású már sokkal olcsóbban is kapható
2013. okt. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felesleges. Azon naphosszat vitatkozhatnánk, hogy el vagy a kényesztetve és akkor azt ne is a mobil kategóriába rakd, hanem a családi akármibe. Az a fő szempont, hogy ha most olyan telót veszel, ami eléggé csúcskategória akkor nem fogsz legközelebb venni gagyibbat, csak megint a csúcskategóriát, mert ahhoz vagy szokva. 2-3 évnél tovább nem fog tartani és akkor is lesz 200ezred egy telefonra? Szerintem inkább vegyél egy középkategóriás telefont (a sony egyébként jó választás) és akkor lesz pénzed 2 év mulva is. És hidd el egy középkategóriás között és a Z1 között még nem fogod észrevenni a különbséget, mert nem tudod azt az erős telót kihasználni. Másik meg, hogy az a tepsi egy 12 éves zsebébe nem fog elférni, ha meg elhagyod akkor az nagy szívás...
2013. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Vegyél xperia L-t 50k kb. Nagyon megéri nekem is ez van.Asphalt 8,N.O.V.A 3,Dungeon hunter 4,ezek mind akadásmentesen mennek.Jó ár-értèk arányos cucc
2013. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!