Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1-et ha 12...

Sony xperia z1-et ha 12 évesen veszek akkor elvagyok kényeztetve?

Figyelt kérdés
szeretnék egy ilyen telefont. van rá saját pénzem , tetszik nagyon benne minden. már minden osztálytársamnak meg tesómnak is van okostelefonja. ő 11 évesen már kapott minél drágább telefonok ,számítógépet is kapott én viszont nem. jobban tanulok , értek hozzá . saját pénzből lenne.. vegyek eggyet ?
2013. okt. 12. 22:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. a pénz már magányügy egyébként zsebpénz, karácsonyra is kapok,névnap na most legyetek boldogak:D . HealAndHeal, téged kiemelnélek mert én is így gondoltam először csak kíváncsi voltam úgy hogy rá kérdezek akkor már itt mi a véleménye másoknak.
2013. okt. 15. 14:36
 12/13 anonim ***** válasza:
most legyetek boldogak - megjegyzésedből látszik, hogy nemcsak elkényeztetett vagy, hanem egy igazi beképzelt kis majom is :(
2013. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
kezdjük ott hogy semmi! SEMMI közötök hozzá. MAGÁN ügy, tudod...
2013. okt. 15. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!