Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg Windows...

Mennyire éri meg Windows Phone-t venni? Sokkal jobb, mint az Android? Nehéz kezelni?

Figyelt kérdés
Nekem most Androidos telefonom van, de elég gagyi, és kicsit elegem van már abból, hogy folyton lefagy, lassú, és hogy alig tudok vele bármit is csinálni, mert folyton kidob az alkalmazásokból. Nem szeretnék túl sok pénzt rászánni, ezért néztem ki a Nokia Lumia 520-at (most Huawei Ascend Y200-am van). Az Androidot mondjuk nagyon könnyű kezelni szerintem, ezért is vannak kisebb fenntartásaim a Windows Phone-nal, mert nem tudom, mennyivel lesz nehezebb a használata. Ha valakinek van tapasztalata ilyen téren, és megosztja velem, azt megköszönöm:)

2013. okt. 20. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi baj a WP8-al, stabil, gyors, nem fagy. A kezelése se olyan bonyolult 1-2 nap és te is fogod "érezni" a wp előnyét.
2013. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha megveszed az egyik legszarabb androidos telót ne csodálkozz,hogy minden baja lesz. Vettél volna egy kicsit jobbat akkor semmi gondod nem lenne vele.
2013. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak:)

Második: másfél éve vettem, akkor még jónak ígérték. Persze, olcsó volt, és nem is számítottam csodákra, de azért mostanra már tényleg elég elavult lett. Ezért akarom lecserélni. Ez volt az első okos telefonom, azelőtt még csak nem is volt a kezemben érintőképernyős mobil. Kezdetnek jó volt, de most már újítani akarok.

2013. okt. 20. 13:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A WP8-as telókban az a jó, hogy árkategóriától függetlenül stabil és akadásmentes mindegyik.
2013. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon megéri - legalábbis én nem bántam meg, hogy Lumia 920-at vettem! Hogy jobb-e, mint az Android, arról személyes tapasztalatom nincs, de az alsó-közép kategóriában sokkal több embert hallok/látok panaszkodni Androidos telefonjaikra, mint a WP8-asokra. Kezelése pedig egyáltalán nem nehéz, csak meg kell szokni, mert kicsit más a logikája, mint a többi rendszeré :)
2013. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) Remélem, hamar hozzá fogok szokni majd.
2013. okt. 20. 23:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is WP-re szavazok. Sokkal egyszerűbb használni mint a Droidot, pont a sokat emlegetett testreszabhatósági "hiányosságok" miatt. A droiddal ellentétben nem fagy, nem akad egy kicsit sem, ráadásul a WP8 ra folyamatosan jönnek a frissítések. A Lumia-hoz adott SW-k meg önmagában többet érnek mint egy low end droidos telefon. Arra készülj azért fel, hogy az 520-azért kicsit vékony, inkább a 620-at javasolnám, ha árban belefér.
2013. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Vékony, mint hogy nem elég vastag, kényelmetlen a fogása?

2013. okt. 21. 19:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy hiányzik belőle pl. az iránytű NFC, gyengébb minőségű a kijelzője, és a fényképezője, és a kidolgázsa is silányabb mint a 620-nak:


[link]

2013. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aahh értem! :) Viszont az 520-nak a kinézete jobban tetszik, mint a 620-nak. :( És az 520-nak picit nagyobb a képernyője (ebből adódik, hogy picit rosszabb lesz a kép minősége, mivel a felbontásuk ugyanakkora). Nos, még gondolkozom, de nagy valószínűséggel, ha WP8, akkor Lumia 520. Ami + a 620-on van (elülső kamera, vaku, stb), az nekem nem olyan lényeges, azokat tudom nélkülözni. Egyéb, működésbeli eltérésről nem igazán tudok, de talán tévedek.
2013. okt. 21. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!