Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 készüléket érdemes...

Iphone 4 készüléket érdemes most venni?

Figyelt kérdés
Nem elavult már? Megéri mostani viszonylatban az árát?
2013. okt. 22. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Megéri. Telefonos boltban dolgozok, és még a 3GS-t is sokan keresik, akinek csak arra van. Vegyed nyugodtan.
2013. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
iPhone 4-em van, és nem ajánlom, hogy ma ilyet vegyél. Már iOS6-tal is lassú tud lenni, de konszenzusos vélemény, hogy iOS7 már túl sok neki. Persze, ha mindenképp iPhone kell, és jó áron jutsz hozzá, hajrá, de én nem ajánlom.
2013. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
71%
iPhonet egyátalán nem érdemes venni. Ennyi pénzből már sokkal jobbat veszek és az operációsrendszere is egy fostalicska.
2013. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első:


Iphone néven még a...


Nem folytatom inkább...

2013. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vehetsz, ha nagyon kell...nem igaz, hogy iOS7-tel lassabb...ugyanolyan, mint eddig...semmi baj nincs vele. ami probléma, az a kezelőfelület korlátozása, például a control center sokkal kevésbé átlátszó, szürkés, és nincs benne a parallax effekt. másik meg persze az, hogy újabbat érdemes venni, minimum 4S-t, de semmiképp nem lehet azt mondani, hogy használhatatlan a 4...én az enyémen mindent meg tudok csinálni...
2013. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Az első válaszoló van a legjobban leszavazva...


Nem véletlenül...


Nokia b..iknál csak iPhone b..ik vannak többen errefelé...

2013. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerinted érdekel? én használok iPhone 4-et, ellenben veled...sebességben semmi baj nincs vele, csak ocsmány...és még nem is hazudtam a kérdezőnek...ajánljak neki android-os fost ~50ezerért? nem, mert nem ez volt a kérdés, hanem elavult-e az iPhone 4...
2013. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5: nem mondtam, hogy használhatatlan, csak azt, hogy ma már nem tudom ajánlani, hogy vegyen. Inkább gyűjtsön még egy kicsit, és vegyen egy 4S-t, bár iOS8-nál már az 512MB RAM valószínűleg kevésnek fog bizonyulni, de 3 éves lesz addigra a telefon - mint most a 4...

Sebességre: nem tudom, mióta használsz 4-et, én megjelenése óta. Akkor még valóban gyors volt, minden villámgyorsan indult (beállításokra illetve kamerára gondolok, még véletlenül sem 3rd party appokra), ma már sajnos nem ez a helyzet, iOS6-tal lassult, 7-et fel sem mertem rakni. Nézz meg bármilyen iOS7 review-t (többek között Anandtech, de elég fórumokba is beleolvasni), mindenhol hangsúlyozzák, hogy ez már sok neki, trükkök ellenére - ahogy te is mondod, a Gauss-blur helyett itt egyszerű áttetszőség van. Amint megjelenik az 5s, váltok is. #2 voltam.

2013. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintem vehetsz nyugodtan mert minden rokonom nak ilyen van csak soha se S szériát vegyél mert az szar.kimész Austriába Mindenki kezébe Iphone4 vagy Iphone5 van.
2013. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó, jó nagy f@@szságot mondtál. Miért lenne szar az "S széria"? a 4s jobb mint a 4, és az 5s is jobb mint az 5...
2013. okt. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!