Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar lebeszélni mindneki...

Miért akar lebeszélni mindneki a sony xperia e röl?

Figyelt kérdés
én láttam aszt telfon volt kezmbe nemk tökre tecet alp célokra kell csak ártol eltekintve nemértem miért akar mindki szaros huawei-t ajálani a márkás sony helyet??
2013. okt. 22. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert elavult a hardver, és annyi pénzért sokkal jobb telefont is tudsz venni (igen, pl Huawei-t).
2013. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak ennyi probléma hogy nem legujab és ehez mérten drága?? háát ez érdkes De azon kivül jó nem?
2013. okt. 22. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy jó, szutyok szar. Már akkor szar volt a hardvere, mikor megjelent, a Galaxy Mini 2 szintjén van a telefon. Szemét.
2013. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még ajálották a tipot de akor meg aszmogyák hogy az e tipo erösebb verzioja huawei meg aki meg ijnekt meg nemkrtam venni max akkor samsung de mijet 40alatt??
2013. okt. 22. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, az E ugyanaz, mint a Tipo. A Tipo jó vétel volt 1 éve 30 ezerért... Vondd le a következtetést.

Samsungot ne vegyél, mind szemét.

De ha semmiképp nem akarsz jó telefont venni, vegyél nyugodtan szart, de akkor itt ne keress hozzá asszisztenciát.

2013. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jo-jo csak éredkelt volna hogy pontosan mi probléma vele mert mindki aszmondja hulladék telo mert szar az egész de hogy ez használtba miben nyilvánul meg hogy lagol vagy lefagy vagy alpbol lassu vagy bármi más ami nemjo benne (nem az ár érték arány )
2013. okt. 22. 21:29
 7/7 Osynho ***** válasza:
Összefoglalva: kínszenvedés a használata.
2013. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!