Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már nem vagyok fiatal és a...

Gungasam kérdése:

Már nem vagyok fiatal és a kínálati bőség is zavar, ezért kérek itt tanácsot, milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
A legfontosabb igényeim a telefonnal szemben: Ne kelljen minduntalan az olvasó szemüveget előrángatni vagyis nagyok legyenek az ikonok és a karakterek is. Ne kelljen naponta tölteni, csak 3-4 naponta és csengessen jóval azelőtt mielőtt lemerül. Bírja ki, hogy zsebben hordom, porosodhat, és néha béna vagyok odaütöm, elejtem. Nem lehet a telefon túl drága, nem a divat fontos sem nem a processzor órajele, végül is csak telefonálásra és sms fogadására kell.Esetleg legyen dual sim-es, mert most két telefonom van és nem szívesen válnék meg egyik sim-kártyámtól sem.Például eddig jól bevált egy becsukható telefon, ami így a saját képernyőjét elég jól megvédte tőlem.Cirka 40 ezret költhetnék rá de erre jönnének még a védőtok vagy gumikeret és tok,valamint egy plusz töltő esetleg autós töltő. így max. 50 000 lehet.

2013. nov. 7. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 520, egyszerű mint a szög !
2013. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:

Asha 208 Dual SIM.

[link]

2013. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b95 ***** válasza:

illetve ezek vannak még, amik Dual SIM-esek:

[link]

2013. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b95 ***** válasza:

hmm.. ez még talán jobb is, mint a 208:

[link]

2013. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,b95!
2013. nov. 8. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nokia X1. Nekem régóta bírja. Két sim kártyás.
2013. nov. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!